MPEC Serwis S.A.

Montaż i naprawa instalacji cieplnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Chorwacka 47, 51-107 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MPEC Serwis S.A.
ul. Chorwacka 47, 51-107 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Telefon
MPEC Serwis S.A.

Informacje

Opis działalności firmy MPEC Serwis S.A. w Wrocław
Firmę MPEC Serwis otworzyliśmy w 2013, lecz po połączeniu firm działających od 2001 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Posiadamy duże doświadczenie w branży ciepłowniczej. Budujemy i konserwujemy, a także modernizujemy i remontujemy węzły cieplne oraz instalacje wewnętrzne i zewnętrzne budynków. Tworzymy je według najnowszych technologii z użyciem energooszczędnych urządzeń. Mamy też wysokiej klasy zamienniki do urządzeń automatycznej regulacji dostawy ciepła.

Usuwamy także wszelkie pojawiające się awarie: instalacji cieplnych, wodociągowych oraz elektrycznych. Montujemy instalacje centralnego ogrzewania takie jak kotłownie gazowe, olejowe. Dodatkowo zapewniamy doradztwo w zakresie ciepłownictwa. Przeanalizujemy i zoptymalizujemy parametry pracy urządzeń energetycznych oraz instalacji grzewczych. Poradzimy, jak oszczędzić zużycie energii.

Nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści. Posiadają niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, wyposażeni są w narzędzia i sprzęt najwyższej jakości. Zapewniają całodobowe pogotowie techniczne.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy rzetelni i terminowi oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie.
Zasięg działania
Firma MPEC Serwis S.A. z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń