Bogdan Glass Usługi szklarskie

Projektowanie, produkcja i montaż wyrobów szklanych

Szklarze
ul. Czajkowskiego 11/13, 51-171 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Bogdan Glass Usługi szklarskie

Informacje

Opis działalności
Zakład szklarski Bogdan Glass powstał w 1991 roku we Wrocławiu. Firma należąca do Bogdana Pietrzyka zajmuje się usługami szklarskimi, w tym projektowaniem, produkcją i montażem. Realizuje zlecenia na elementy szklane do domów, mieszkań, biur i lokal usługowych. Wśród klientów firmy są osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze.
Produkty i usługi
Szkło to materiał, który w rękach doświadczonych szklarzy z zakładu Bogdan Glass zamienia się w wytrzymałe, użyteczne i estetyczne elementy wykończeniowe. Szkło jest cięte na wymiar, klejone i nawiercane, dzięki czemu powstają konstrukcje o wybranych przez zamawiającego wymiarach, kształtach i kolorach. Do wykonywania zleceń firma używa szkła matowego, kolorowego, hartowanego, a także poddanego fazowaniu i szlifowaniu. Po nadaniu szklanym taflom odpowiedniego kształtu są one przewożone na wskazane miejsce i precyzyjnie montowane przez szklarzy. W ten sposób powstają m.in. lustra łazienkowe do domów, obiektów publicznych i biur, a także kabiny prysznicowe i parawany prysznicowe. Lustra wykonywane przez szklarzy to m.in. lustra weneckie, brązowe i kryształowe, w stylu nowoczesnym, rustykalnym, minimalistycznym albo innym. Zakład szklarski Bogdan Glass specjalizuje się też w produkcji szklanych paneli ściennych, którymi można zastąpić płytki w kuchniach i łazienkach. Są odporne na zabrudzenia i uszkodzenia, a przy tym w ciekawy sposób aranżują wnętrze. Z tego powodu używane są też w salonach, sypialniach i klubach. Oferta usług szklarskich obejmuje również produkcję takich rozwiązań jak:
-szklane drzwi,
-szklane ściany,
-daszki szklane,
-półki,
-balustrady szklane,
-stoły,
-ławy.

Więcej informacji o zakładzie szklarskim Bogdan Glass i jego wyrobach można przeczytać na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zamówień najlepiej nawiązać telefonicznie albo za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
C
Cezary
Szybko wykonali parawan łazienkowy. Oczywiście jest z hartowanego szkła i przycięty na wymiar, więc pasuje do pomieszczenia.
M
Maks
Nie tylko produkują elementy szklane, ale też zajmują się ich montażem!
B
Basia
Zdecydowałam się na nowe podejście do aranżacji wnętrza i zamówiłam w zakładzie szklarskim Bogdan Glass panele ścienne. Są piękne i świetnie pasują do kuchni.
K
kris1967
W zakładzie szklarskim wykonali do mojego domu lustro łazienkowe i kabinę prysznicową. Wszystko na wymiar, dzięki czemu pasuje do łazienki.
K
Karol
Zamówiłem w zakładzie lustro do łazienki i jestem zadowolony z efektu. Pasuje idealnie do wnętrza.

Słowa kluczowe