Czarny - Skrzynie Biegów

Jednodniowa naprawa skrzyń biegów

Skrzynie biegów
ul. Długosza 34, 51-162 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 831 913
Czarny - Skrzynie Biegów

Informacje

Opis działalności
Zakład MECHANIKI Pojazdowej Czarny działa na w branży motoryzacyjnej nieprzerwanie od 2000 roku. Siedziba firmy, której właścicielem jest Wojciech Czarny znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest naprawa oraz regeneracja skrzyń biegów. Mamy dziewiętnastoletnie doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie naszych usług zarówno w autach osobowych, jak i dostawczych. Zatrudniani przez nas mechanicy to wykwalifikowana kadra, która posiada niezbędne doświadczenia. Mechanika pojazdowa to nie tylko naszą pracą, ale i pasja, dlatego też zajmiemy się naprawą oraz regeneracją szybko i rzetelnie.

W ramach naszej oferty możemy Państwu zaproponować takie usługi jak:

- naprawa skrzyń biegów manualnych,
- naprawa skrzyń biegów automatycznych,
- regeneracja skrzyń,
- naprawa sprzęgieł hydrokinetycznych,
- regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych narzędzi, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Kilkuletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i usunąć ją. Zajmiemy się również wymianą oleju oraz wymianą sprzęgła i koła dwumasowego.

Naszym Klientom proponujemy także sprzedaż nowych skrzyń biegów lub też takich po regeneracji oraz dokładnym sprawdzeniu przez naszych doświadczonych mechaników. Na wszystkie wykonywane przez nas prace obowiązuje 6-miesięczna gwarancja.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Mechaniki Pojazdowej Czarny z Wrocławia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe