Planet Serwis Adam Dydyński

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Działdowska 34, 51-427 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
885 113 777
Adres korespondencyjny
ul. Działdowska 34, 51-427 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Planet Serwis to profesjonalny warsztat samochodowy. Kompleksowo naprawiamy samochody różnych marek. Nie straszne są nam wyzwania, z twego względu podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań.
Produkty i usługi
W serwisie prowadzimy mechanikę samochodową, w której skład wchodzą: naprawy zawieszenia, naprawy układów hamulcowych, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa rozrządu, wymiana nagrzewnic oraz naprawa układów wydechowych.

Poza tym wykonujemy prace z zakresu elektryki samochodowej. W ramach tego Klienci mogą liczyć na: diagnostykę komputerową samochodu, naprawę rozruszników i alternatorów, montaż świateł jazdy dziennej i naprawę instalacji elektrycznych. Zajmujemy się także serwisem opon, a w tym: wymianą opon, wulkanizacją, wyważaniem kół. Trudnimy się również w naparach klimatyzacji samochodowej. Serwisujemy układ klimatyzacji, czyścimy układ klimatyzacji (odgrzybianie, ozonowanie, wymieniamy filtrypyłkowe.

Zostawiając u nas swój samochód, mają Państwo pewność, że dzięki kompleksowym usługom poradzimy sobie z każdym problemem auta. Właśnie to sprawia, że nasz serwis jest godny zaufania w każdej sytuacji. Zapewniamy bezpieczną i bezawaryjną jazdę. Dlatego właśnie nie ograniczamy się do kompleksowego serwisu i konsultacji, ale wykonujemy również bardzo ważną diagnostykę pod kątem bezpieczeństwa. Jesteśmy firmą solidną, rzetelną i terminową, co jest bardzo ważne w tej branży. Cechuje nas ciekawość świata, dzięki której nieustannie czytamy o nowinach technicznych i innowacyjnych sposobach naprawy.

Firma Planet Serwis powstała w 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Ratowicach, na terenie powiatu wrocławskiego. Właścicielem jest Adam Dydyński.

U nas samochodami zajmują się wyłącznie wykwalifikowani i przeszkoleni mechanicy. Daje to pewność rzetelnie wykonanej usługi. Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń