Perfect Glamour Marzena Kotowska

Nauka makijażu permanentnego na różnych poziomach zaawansowania

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kamieńskiego 57/1, 51-124 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Perfect Glamour Marzena Kotowska

Informacje

Opis działalności
Perfect Glamour to firma z Wrocławia, działająca w branży kosmetycznej. Została założona w 2008 roku przez Marzenę Kotowską, specjalistkę od makijażu permanentnego. Firma prowadzi szkolenia w tym zakresie i zajmuje się wykonywaniem usług kosmetycznych. Korzysta z produktów marki Biotouch ze Stanów Zjednoczonych, których jest dystrybutorem.
Produkty i usługi
Piękny, trwały i efektowny. Taki jest makijaż permanentny wykonany przez wykwalifikowaną kosmetyczkę pigmentami marki Biotouch. W Perfect Glamour można nauczyć się wykonywania makijażu permanentnego na różnych poziomach zaawansowania. Podczas nauki panie poznają teorię i mają zajęcia praktyczne. Mogą nauczyć się zdobienia oczu, brwi i ust, a także usuwania makijażu permanentnego i nakładania go w formie paramedycznej, w celu zakrywania blizn. Oferta kursów prowadzonych przez Perfect Glamour obejmuje:
-szkolenia z makijażu permanentnego metodą cienia,
-szkolenia z makijażu permanentnego metodą naturalną,
-szkolenia z makijażu permanentnego metodą piórkowo-kreskową,
-szkolenia z makijażu permanentnego microblanding,
-szkolenia z makijażu permanentnego metodą ombre perfect,
-szkolenia z makijażu permanentnego metodą pudrową,
-szkolenia z makijażu permanentnego metodą hybrydową.

Poza szkolenia tego typu organizowane są też zajęcia z innych technik kosmetycznych, np. opalania natryskowego, liftingu rzęs, manicure i pedicure, mezoterapii bezigłowej i mikroigłowe oraz peelingów innych zabiegów.

Ponadto Perfect Glamour świadczy w swoim gabinecie usługi kosmetyczne, oczywiście z wykonywaniem makijażu permanentnego na czele. Ponadto możliwe jest wykonywanie manicure, pedicure i zabiegów laserowych. Laser używany jest do depilacji, usuwania tatuaży i zamykania naczynek. Inne zabiegi na ciało, z jakich można skorzystać w gabinecie to mezoterapia, lipoliza i radiofale, a wśród zabiegów na twarz można wymienić oxybrazję tlenową, sonoferezę i kawitację ultradźwiękową.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie szkoleń i zabiegów prowadzonych i wykonywanych przez Perfect Glamour. Po więcej danych najlepiej wejść na stronę internetową albo zadzwonić.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe