Elkom Robert Uherek

Usługi elektryczne najwyższej jakości

Ogrzewanie elektryczne
ul. Kamieńskiego 63/5, 53-152 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 304 409
Adres korespondencyjny
ul. Kamieńskiego 63/5, 53-152 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Elkom z Wrocławia zaprasza Państwa do sprawdzenia naszej oferty usług elektrycznych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Właścicielem jest Robert Uherek.
Produkty i usługi
Czy uważasz, że "dobrze", "tanio" i "szybko" to wykluczające się nawzajem pojęcia? Nic bardziej mylnego! Firma Elkom potrafi skutecznie łączyć te trzy cechy, o czym przekonało się już wielu zadowolonych Klientów.

Elkom z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi elektryczne i remontowe oraz prace budowlane na terenie miasta i okolic. Specjalizuje się w kompleksowym montażu, konserwacji i modernizacji instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, lokalach użytkowych i budynkach mieszkalnych.

Elkom to zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców z odpowiednimi uprawnieniami. Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu w branży energetycznej, firma cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród swoich Klientów. Elkom nie boi się największych wyzwań. Bogate zaplecze techniczne pozwala przedsiębiorstwu na realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

W ofercie Elkomu odnośnie usług elektrycznych znajdują się instalacje:
* elektryczne wewnętrzne w mieszkaniach, biurach i obiektach przemysłowych,
* teletechniczne,
* przeciwpożarowe,
* alarmowe,
* odgromowe.
A także: CCTV telewizja przemysłowa, modernizacja już istniejących instalacji, pomiary elektryczne oraz sporządzanie kosztorysów.

Elkom to również usługi remontowo-budowlane. Z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz znanych i sprawdzonych w praktyce materiałów budowlanych renomowanych producentów lub materiałów dostarczonych przez Klienta, firma przeprowadza kompleksowe remonty oraz prace wykończeniowe na wysokim poziomie.

Dzięki współpracy z wieloma niezawodnymi hurtowniami budowlanymi i elektrycznymi, Elkom zapewnia swoim Klientom zawsze wysoką jakość materiałów i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej prezentujemy galerię zdjęć zrealizowanych przez nas zleceń. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, rozpoznajemy jego potrzeby i realizujemy je sprawnie w ustalonym wcześniej terminie.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń