Instalator-Konserwator Sp. z o.o.

Montaż instalacji elektrycznych i hydraulicznych

Klimatyzacja
ul. Kamieńskiego 64/2, 51-124 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Instalator-Konserwator Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Instalator-Konserwator funkcjonuje w branży budowlanej od 2019 roku. Zajmuje się montażem instalacji elektrycznych. Siedziba działalności znajduje się we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Głównym podmiotem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie różnego rodzaju instalacji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu instalacji elektrycznych, hydraulicznych i sanitarno-gazowych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez specjalistów należą również między innymi:

- wentylacja,
- klimatyzacja,
- rekuperacja,
- ogrzewanie podłogowe,
- centralne ogrzewanie.

Instalator-Konserwator zajmuje się rozbudową sieci elektrycznej, instalacją zimnej i ciepłej wody wraz z cyrkulacją, kanalizacją grawitacyjną, montowaniem pieców i bojlerów oraz wymianą zamków, spawaniem i skręcaniem konstrukcji stalowych. Zespół firmy składa się z wielu specjalistów, do których należą hydraulicy, elektrycy, ślusarze i gazownicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży udało im się uzyskać głębokie zaufanie wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń