Auto-Bliźniak Jacek Ostrowski

Usługi mechaniczne na najwyższym poziomie

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kiełczowska 77/79, 51-354 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 364 85 93
Auto-Bliźniak Jacek Ostrowski

Informacje

Opis działalności
Auto-Bliźniak to firma świadcząca usługi mechaniczne zlokalizowana we Wrocławiu. Właścicielem firmy jest Jacek Ostrowski. Na rynku działamy od 2005 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług mechanicznych. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm. W ramach oferty zajmujemy się diagnostyką komputerową oraz wykonujemy okresowe przeglądy techniczne.

Ponadto oferta firmy obejmuje takie usługi jak:
- naprawy powypadkowe,
- naprawy estetyczne,
- lakiernictwo,
- wulkanizacja,
- geometria kół.
Klientom oferujemy również auto detailing, czyli czyszczenie, renowacja i konserwacja pojazdu oraz jego części. Oferujemy auto detailing wewnętrzny i zewnętrzny. Do naszych zadań należy również kompleksowy serwis klimatyzacji.

Podejmujemy się przeprowadzenia napraw układów kierowniczych, napędowych, wydechowych oraz hamulcowych. Zajmiemy się reperacją silnika. Wymienimy wszelkie zużyte elementy, skrzynie biegów, sprzęgła, a także oleje i płyny. Na czas naprawy mogą Państwo wynająć samochód zastępczy Toyota Yaris. Ponadto prowadzimy myjnię samochodową.

Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo i doświadczenie. Zapewniamy terminowe wykonanie wszelkich prac oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum Auto-Bliźniak we Wrocławiu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń