Bager FHU Sławomir Libera

Bager to specjaliści od wywozu nieczystości.

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Kowalska 80/1, 51-424 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Bager FHU Sławomir Libera

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Sławomir Libera i jestem właścicielem firmy Bager, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wywozu śmieci oraz różnych odpadów. Moja siedziba znajduje się we Wrocławiu. Posiadam spore doświadczenie w zawodzie.
Produkty i usługi
Swoje usługi wywozu odpadów świadczę przede wszystkim na terenie Wrocławia oraz wszystkich miejscowości, które znajdują się w promieniu siedmiu kilometrów od stolicy województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2006 roku, co przekłada się na wysoką jakość.

Cały czas staram się rozwijać i zwiększyć swoje kompetencje, gdyż priorytetem jest dla mnie Państwa zadowolenie. Wszystkie usługi realizuję za pomocą profesjonalnego sprzętu. Możecie Państwo liczyć z mojej strony na fachowe doradztwo oraz terminowe realizowanie każdego zlecenia.

Moją specjalnością jest wywóz śmieci oraz odpadów budowlanych czy gruzu. Dodatkowo odbieram śmieci oraz świadczę usługi związane z recyklingiem. Ponadto zapewniam swoim Klientom dowóz piasku, żwiru, kruszywa oraz betonu. Posiadam także ładowarkę oraz kontenery o różnej pojemności.

Zapewniam ciągłość w dowozie oraz wywozie śmieci. Gospodarka odpadami nie jest łatwym zadaniem, dlatego zawsze warto powierzyć je profesjonalnej firmie, która zajmuje się tym na co dzień. Dbam o środowisko naturalne, dlatego odpady utylizuję zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Bager z Wrocławia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, Wrocław, wrocławski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
Celina
Prawdziwi profesjonaliści w zakresie wywozu śmieci. Recykling również stoi tu na wysokim poziomie.
W
Wiktor
Nawiązywałem z nimi współpracę już niejeden raz, więc dokładnie wiem, na co ich stać.
P
Paulina
Wywóz śmieci czy odpadów budowlanych jest przeprowadzany sprawnie i terminowo. Z całą pewnością warto zaufać firmie Bager.
W
Wiktoria
Profesjonalna firma świadcząca wywóz odpadów. Widać, ze znają się na swojej pracy i dokładnie realizują wszystkie powierzone im zlecenia.