PWP GROUP Sp. z o.o.

Sprawny transport ładunków w relacjach krajowych i międzynarodowych

Transport samochodowy
ul. Kwidzyńska 71/220, 51-415 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
888 277 743
PWP GROUP Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
PWP Group to firma spedycyjna, która przygotowała korzystną ofertę dla każdego Klienta. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, skąd działamy prężnie się rozwijając.
Produkty i usługi
Jako profesjonaliści opracowaliśmy własny model obsługi Klienta. Przede wszystkim stawiamy na jakość. Jako że spedycja to wciąż rozwijająca się branża, nieustannie wprowadzamy nowinki technologiczne, które pozwalają nam na rozwój.

Otwarcie wysłuchujemy potrzeb naszych klientów, zbieramy informacje na temat ładunku, trasy a następnie przygotowujemy Plan, którego zachowanie to jeden z naszych największych priorytetów. Jesteśmy terminowi i niezawodni.

Oferujemy:
- transport gabarytowy
- transport nadgabarytowy
- transport drobnicowy
- transport drogowy
- transport krajowy
- transport zagraniczny

Każdy z wybranych przez nas kierowców to profesjonalista, stale stosują się do wymagań Klientów, dotyczących warunków przewozu ładunków oraz czasu pracy. Dzięki temu każdy przewóz realizujemy terminowo i bezpiecznie od początku aż do końca.

Nasi spedytorzy, dyspozytorzy oraz planiści tworzą zgrany zespół, który poradzi sobie z nawet najcięższą sytuacją. Nasi Klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń