Korporacja MSK Małgorzata Stanisławska-Kurian

Skup surowców wtórnych, złomu oraz metali kolorowych

Złom i surowce wtórne
ul. Ligocka 1, 51-116 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Korporacja MSK Małgorzata Stanisławska-Kurian

Informacje

Opis działalności
Korporacja MSK zajmuje się prowadzeniem skupów złomu w 9 punktach na terenie Wrocławia i okolic już od 1995 roku. Założycielką przedsiębiorstwa jest Małgorzata Stanisławska-Kurian. Pracownicy zapraszają do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Korporacja MSK działa już od dwóch i pół dekady. Głównym celem firmy jest działanie na rzecz środowiska naturalnego. Wywóz i odpowiednie obchodzenie się z surowcami wtórnymi powinny być wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Wieloletnia obecność korporacji MSK na rynku, a także jej imponujące doświadczenie, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

MSK działa w 9 lokalizacjach na terenie Wrocławia i okolic. Firma dociera ze swoją usługą do mniejszych i większych firm, wykorzystując odpowiednio do tego celu przystosowany sprzęt transportowy.

Pracownicy zapewnią kompleksową i dokładną obsługę w pozbyciu się niepotrzebnego złomu ołowiu lub zużytego sprzętu AGD i RTV. W przypadku, gdy okaże się, że część złomowanych materiałów nadaje się do kolejnego wykorzystania, nasi pracownicy, dysponujący ogromną wiedzą na temat surowców wtórnych, chętnie podzielą się tą informacją i doradzą, w jaki sposób można je jeszcze wykorzystać.

W ofercie kooperacji MSK znajduje się także skup miedzi i węglika spiekanego. Dużym zainteresowaniem cieszy się również skup wyeksploatowanych, nienadających się do dalszego użytkowania akumulatorów.

MSK wyróżnia się spośród innych firm działających w branży złomowej wysokimi cenami skupu oraz możliwością negocjacji ceny. Należności regulowane są w gotówce lub za pomocą krótkoterminowych przelewów.

Nie można zapomnieć, jak duże znaczenie dla ekologii ma recykling papieru. Jego ponowne zastosowanie znacznie zmniejsza wycinkę drzew, a co za tym idzie, poprawia się jakość powietrza, którym oddychamy. Właśnie z tego powodu MSK zajmuje się skupem makulatury, poprzedzonym bardzo dokładną jej klasyfikacją. Firma umożliwia klientom podstawienie kontenerów na makulaturę oraz odbiór odpadów przez naszych pracowników. Mając świadomość faktu, że czas i punktualność są bardzo istotne, firma kładzie szczególny nacisk na profesjonalną i sprawną obsługę naszych Klientów.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

skup,
cynk,
stal,