Korporacja Msk Małgorzata Stanisławska-Kurian

Skup surowców wtórnych, skup złomu, skup metali kolorowych

Złom i surowce wtórne
ul. Ligocka 1, 51-116 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 214 900
692450703
mskurian@wp.pl
Korporacja Msk Małgorzata Stanisławska-Kurian

Informacje

Opis działalności
Siedziba Korporacji MSK znajduje się we Wrocławiu. Prowadzimy skup złomu w 9 punktach na terenie naszego miasta i okolic. Działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym celem korporacji MKS jest działanie na rzecz środowiska naturalnego. Wywóz i odpowiednie obchodzenie się z surowcami wtórnymi powinny być wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Wieloletnia obecność korporacji MKS na rynku, a także jej imponujące doświadczenie, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

MKS działa w 9 lokalizacjach na terenie Wrocławia i okolic. Docieramy ze swoją usługą do mniejszych i większych firm, wykorzystując odpowiednio do tego celu przystosowany sprzęt transportowy.

Nasi pracownicy zapewnią kompleksową i dokładną obsługę w pozbyciu się niepotrzebnego złomu ołowiu lub zużytego sprzętu AGD i RTV. W przypadku, gdy okaże się, że część złomowanych materiałów nadaje się do kolejnego wykorzystania, nasi pracownicy, dysponujący ogromną wiedzą na temat surowców wtórnych, chętnie podzielą się tą informacją i doradzą, w jaki sposób można je jeszcze wykorzystać..

W ofercie kooperacji MKS znajduje się także skup miedzi i węglika spiekanego. Dużym zainteresowaniem cieszy się również skup wyeksploatowanych, nie nadających się do dalszego użytkowania akumulatorów.

MKS wyróżnia się spośród innych firm działających w branży złomowej wysokimi cenami skupu oraz możliwością negocjacji ceny. Należności regulujemy w gotówce lub za pomocą krótkoterminowych przelewów.

Nie można zapomnieć, jak duże znaczenie dla ekologii ma recyklingpapieru. Jego ponowne zastosowanie znacznie zmniejsza wycinkę drzew, a co za tym idzie, poprawia się jakość powietrza, którym oddychamy. Właśnie z tego powodu MKS zajmuje się skupem makulatury, poprzedzonym bardzo dokładną jej klasyfikacją. Umożliwiamy klientom podstawienie kontenerów na makulaturę oraz odbiór odpadów przez naszych pracowników. Mając świadomość faktu, że czas i punktualność są bardzo istotne, kładziemy szczególny nacisk na profesjonalną i sprawną obsługę naszych Klientów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty MKS – doświadczonej, rzetelnej i znanej na rynku firmy recyklingowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

skup,
cynk,
stal,