Ziemowit Pazda

Tłumaczę na włoski i francuski

Tłumacze przysięgli
ul. Litewska 44/5, 51-354 Wrocław Psie Pole, woj. dolnośląskie
(9 opinii) napisz opinię
Ziemowit Pazda
ul. Litewska 44/5, 51-354 Wrocław Psie Pole, woj. dolnośląskie
NIP
8951379150
Telefon
Ziemowit Pazda

Informacje

Opis działalności firmy Ziemowit Pazda w Wrocław
Nazywam się Ziemowit Pazda i jestem tłumaczem. Od 1997 roku prowadzę własną działalność. Biuro zlokalizowałem we Wrocławiu.
Produkty i usługi
Zajmuję się w głównej mierze usługami tłumaczeń przysięgłych. Wyspecjalizowałem się w tłumaczeniach języka francuskiego oraz języka włoskiego. Jestem w stanie tłumaczyć pisemnie oraz ustnie. Wykonuję też tłumaczenia specjalistyczne.

Trudnię się między innymi tłumaczeniem dokumentów sądowych, w tym pism procesowych. Poza tym tłumaczę teksty techniczne oraz naukowe. Ponadto w ramach tłumaczeń ustnych prowadzę technikę symultaniczną. Dzięki temu działam jako tłumacz spotkań biznesowych i konferencji. Tłumaczę także wizyty u notariusza lub w urzędzie.

Mam duże doświadczenie w pracy tłumacza, dlatego moje przekłady są dokładne i nie ograniczam się do wąskich specjalności. Dodatkowo wynająć mnie można jako przewodnika wycieczek. Oprowadzam wycieczki po Wrocławiu i okolicy. Jestem przewodnikiem w języku włoskim oraz francuskim.

Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy - Ziemowit Pazda
Zasięg działania
Firma Ziemowit Pazda z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, dzierżoniowski, milicki, oławski, świdnicki, trzebnicki, Wrocław, wrocławski

Aktualności

usługi tłumacza przysięgłego

02.05.2024

Ziemowit Pazda to profesjonalny tłumacz, który zajmuje się przekładami ustnymi z języka francuskiego i włoskiego. Jego obszar działania obejmuje różne dziedziny, w tym prawniczą, medyczną, techniczną i ekonomiczną. Posiada bogate doświadczenie w branży tłumaczeniowej oraz szeroką wiedzę. Jest godnym zaufania specjalistą, który zrobi wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.

tłumacz przysięgły

05.03.2024

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty sądowe z języka włoskiego lub francuskiego na polski, nie wahaj się skontaktować z Ziemowitem Pazdą. Jest on wykwalifikowanym tłumaczem, który może dokładnie i skutecznie przetłumaczyć Twoje dokumenty. Ziemowit Pazda doskonale zna terminologię używaną w sądach obu krajów, dzięki czemu jego tłumaczenia są precyzyjne i rzetelne. Tak więc, jeśli potrzebujesz usług profesjonalnego tłumacza, zapraszamy do kontaktu.

język francuski

03.01.2024

Francuski jest językiem urzędowym w wielu krajach Europy. Jest on również powszechnie używany w Kanadzie i Afryce. Jeśli jesteś polskim przedsiębiorcą, który ma do czynienia z klientami z tych krajów, możesz potrzebować specjalistycznych tłumaczeń z języka francuskiego. Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu. Jestem tłumaczem przysięgłym specjalizującym się w tym języku.

język włoski

13.11.2023

Ziemowit Pazda to doświadczony i wykwalifikowany tłumacz przysięgły języka włoskiego. Oferuje przekłady różnego rodzaju dokumentów, takich jak akty urodzenia, małżeństwa, zgonu, dyplomy i certyfikaty. Ponadto specjalizuje się w tłumaczeniu dokumentów sądowych, opinii biegłych i pozwów. Więcej informacji można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego.

tłumaczenia z języka włoskiego

24.09.2023

Ziemowit Pazda oferuje tłumaczenia z języka włoskiego. Jako tłumacz przysięgły języka włoskiego, Pazda posiada niezbędne kwalifikacje i akredytacje, aby zapewnić precyzyjne i rzetelne tłumaczenia. Bez względu na to, czy chodzi o teksty literackie czy techniczne, tłumacz podejmuje się każdego zlecenia z profesjonalizmem. Dzięki jego bogatemu doświadczeniu klienci mogą mieć pewność, że ich tłumaczenia będą najwyższej jakości.

tłumaczenia z języka francuskiego

02.07.2023

Francuski jest niewątpliwie jednym z najczęściej używanych języków na świecie, posługuje się nim wiele milionów ludzi. Zajmuje piąte miejsce wśród najczęściej używanych języków na świecie. Jeśli potrzebujesz tłumaczeń z języka francuskiego, moja firma jest tutaj, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Jestem tłumaczem przysięgłym, który gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń. Możesz liczyć na to, że dostarczę dokładne i niezawodne tłumaczenia, które spełnią Twoje potrzeby.

tłumacz

31.05.2023

Tłumaczenia z języka francuskiego i włoskiego są nieodłącznym elementem mojej pracy jako tłumacz. Potrafię przetłumaczyć zarówno teksty literackie, jak i techniczne, a także dokumenty z dziedziny prawa i ekonomii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej, co gwarantuje wysoką jakość moich usług. Jeśli potrzebują Państwo tłumacza języka francuskiego lub włoskiego, zapraszam do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
L
Luiza
Tak tłumaczyć to naprawdę trzeba potrafić. Wszystko dokładnie i dość szybko. Polecam!
K
Kasiulakluseczka912
Warto było skorzystać ta tych usług. Wiedzę, że język włoski nie sprawia mu kłopotu.
T
Tyzaa
Super, że ma w ofercie też tłumaczenia konferencji. Właśnie kogoś takiego potrzebowaliśmy.
C
Cnovia
Wizyta u adwokata z tym tłumaczem wypadła bardzo dobrze. Kuzynka go zatrudniła i jest bardzo zadowolona.
X
Xyluky999
Mam dużo dokumentów z Francji, które trzeba przetłumaczyć. Taki tłumacz spadł mi z nieba.
E
Ewa
Według mnie takich tłumaczy powinno być więcej. Nie ogranicza się tylko do tekstów pisemnych. Tłumaczy też przekaz ustny. Super!
B
Bedia
To bardzo dobry tłumacz. Widać, że można na nim polegać. Super oferta. Tłumacza francuskiego potrzebowałam już od dłuższego czasu. W końcu znalazłam.
J
Jędrzej
Polecam usługi fachowo i szybko
S
S.P.
Witam. Tłumaczyłam dokumenty na język francuski musze powiedzieć, że pan Pazda jest wiarygodny, rzetelny i profesjonalny. Polecam Serdecznie.