"As-Servis" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Technika Grzewcza i Sanitarna Tomasz Ślusarczyk

Serwis sprzętu AGD
ul. Odolanowska 39, 51-219 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)

Kontakt

Telefon
603 295 350
Adres korespondencyjny
ul. Odolanowska 39, 51-219 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie

Informacje

Firma "As-Servis" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Technika Grzewcza i Sanitarna Tomasz Ślusarczyk prowadzi działalność w branży Serwis sprzętu AGD. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 603 295 350 lub mailowy: tomasz.slusarczyk@op.pl
Adres wykonywania działalności przez "As-Servis" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Technika Grzewcza i Sanitarna Tomasz Ślusarczyk to ul. Odolanowska 39, 51-219 Wrocław. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "As-Servis" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Technika Grzewcza i Sanitarna Tomasz Ślusarczyk oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.