Janeczek Witold. Przychodnia weterynaryjna

Stomatologia i ortodoncja weterynaryjna to nasza pasja

Lecznice weterynaryjne
ul. Osadnicza 12, 51-515 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek 10:00 - 19:00
środa 10:00 - 19:00
czwartek 10:00 - 19:00
piątek 10:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(71) 346 61 98
Adres korespondencyjny
ul. Osadnicza 12, 51-515 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie

Informacje

O nas
Leczeniem chorób zwierząt towarzyszących zajmujemy się od roku 1951, a zatem już ponad 60 lat. We Wrocławiu na osiedlu Strachocin w dzielnicy Psie Pole działamy od 1990 roku. Nasi pracownicy są wieloletnimi wykładowcami i pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: od 10.00 - 14.00 i od 15.30 - 19.00


-----------------

The Clinic was found in 1951. In our current location - in Strachocin (Wroclaw) in Poland we work since 1990. Over 60-year experience in treating animals and a team of great specialists (including academic teachers from Wroclaw University of Environtmental and Life Sciences) make our Clinic one of the best places of that type in the city.

Our clinic specialisesin veterinary dentistry, including veterinary orthodontics, but we also find interest in internal medicine and veterinary surgery. We also perform specialist tests and examinations, e.g. X-ray and ultrasound, ECG and heart ultrasound (Echocardiographic examination).

Feel welcome with your pets: dogs, cats, rabbits and rodents.

We speak English and German

We work from Monday to Friday: 10.00-14.00 and 15.30-19.00.
Opis działalności
Specjalizujemy się w stomatologii, ortodoncji weterynaryjnej, chirurgii oraz leczeniu chorób wewnętrznych. Nasza lecznica jest dobrze wyposażona (USG, RTG, EKG, Echo serca). Przyjmujemy psy, koty, króliki i gryzonie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 oraz 15.30-19.00. Mówimy po angielsku i niemiecku.We speak English. Wir sprechen Deutsch.
Produkty i usługi
Przychodnia Weterynaryjna Witolda Janeczka we Wrocławiu na Psim Polu to miejsce, w którym z największą starannością troszczymy się o czworonożnych przyjaciół. Nasza działalność wywodzi się z pasji i doświadczenia. Jesteśmy nie tylko przychodnią weterynaryjną - wierzymy, że weterynarz ortodonta to konieczne połączenie, by zapewnić wysokiej jakości usługi dla zwierząt. Jesteśmy jedną z najdłużej działających lecznic we Wrocławiu.

Z taką samą dbałością zajmujemy się zarówno psami, kotami, jak i królikami czy gryzoniami. Naszą specjalnością są usługi z zakresu stomatologii weterynaryjnej, w tym leczenie wad zgryzu i ortodoncja weterynaryjna. Z troski o uzębienie Państwa pupili wykonujemy takie zabiegi, jak między innymi:
- odbudowa koron,
- skracanie koron zębów,
- leczenie kanałowe
- usuwanie kamienia nazębnego
- korekta wad zgryzu

Ekstrakcja zębów u zwierząt zawsze przebiega w spokojnej i profesjonalnej atmosferze. Zajmujemy się też leczeniem chorób wewnętrznych, kardiologią i chirurgią zwierząt. Wykonujemy wszelkie konieczne badania weterynaryjne, w tym te specjalistyczne jak USG czy RTG czworonożnych pupili.

W naszej przychodni zapewniamy też chipowanie zwierząt zapobiegające ich bezdomności oraz pomagające w szybki sposób odnaleźć pupila. Kastracja to kolejna usługa, którą świadczymy. Jest to w pełni bezpieczny zabieg, po którym zwierzę w krótkim czasie wraca do pełni sił i sprawności. Pomagamy również wyrabiać paszporty dla zwierząt.

Powyższe usługi nie wyczerpują naszej oferty. Zapewniamy też możliwość zamówienia potrzebnych leków i preparatów dla zwierząt. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, a my w ekspresowym tempie sprowadzimy potrzebne produkty. Realizacja zamówień trwa zaledwie dzień lub dwa.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją od wielu lat dbają o zdrowie zwierząt. Przystępne ceny zabiegów oraz indywidualne podejście do każdego przypadku to recepta na przyjazną zwierzętom przychodnię.
Marki i specjalizacje
Pełen zakres usług: stomatologia, RTG, EKG, USG, echo serca, znieczulenie wziewne, intensywna terapia, hematologia, onkologia.

Nasza przychodnia mieści się we Wrocławiu na osiedlu Strachocin.

Specjalizujemy się w stomatologii, chirurgii oraz leczeniu chorób wewnętrznych.

Przyjmujemy psy, koty, króliki i gryzonie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń