Dolittle Gabinet Weterynaryjny 24h

Pomoc weterynaryjna w nagłych przypadkach przez 24/7

Lecznice weterynaryjne
ul. Osobowicka 99, 51-008 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(12 opinii) napisz opinię
Dolittle Gabinet Weterynaryjny 24h

Informacje

Opis działalności
W gabinecie weterynaryjnym Dolittle we Wrocławiu niesiemy całodobową pomoc weterynaryjna zwierzętom domowym. Przeprowadzamy u siebie pełną diagnostykę różnego rodzaju schorzeń, a także zabiegi chirurgiczne i inwazyjne. Naszą lecznicę prowadzi lek. wet. Szczepan Kawski.
Produkty i usługi
Nasz gabinet weterynaryjny działa we Wrocławiu od 2010 roku. Główny obszar naszej działalności stanowi zapewnienie podstawowej i specjalistycznej opieki weterynaryjnej zwierzętom domowym. Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne i pielęgnacyjne, jak odkleszczanie, odrobaczanie i odpchlenie. Proponujemy również szczepienia ochronne przeciwko wielu letalnym chorobom.

Prowadzimy leczenie zachowawcze u zwierząt domowych, w tym:
- dietoterapię,
- farmakoterapię,
- fizjoterapię.

Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne na zwierzętach domowych, w tym sterylizację oraz kastrację, zszywanie ran, leczenie urazów powypadkowych, usuwanie nowotworów i chorób skórnych.

W gabinecie Dolittle prowadzimy własną diagnostykę laboratoryjną, badania USG i EKG.

Operujemy profesjonalną pomoc w razie problemów kardiologicznych, płucnych, ocznych, usznych i zatok gruczołów okołoodbytowych.

Odbywające się u nas leczenie obejmuje także problemy stomatologiczne i dermatologiczne.

Dodatkowo prowadzimy usługi w zakresie chipowania i znakowania zwierząt domowych.

Posiadamy wysokie kwalifikacji potwierdzone licznymi certyfikatami. Nasz zespół jest bardzo dobrze przygotowany do niesienia kompleksowej pomocy weterynaryjnej różnym gatunkom zwierząt domowych.

Więcej informacji o naszej działalności można znaleźć na stronie internetowej.

W przypadkach nagłych jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
T
Tedero_tadeo
Miejsce godne polecenia, przyjazne zwierzętom i ich właścicielom.
A
Adi_Kos
Pomógł naszej małej Funi dojść do siebie po wypadku. Polecamy.
A
Artu662
Bardzo dobry weterynarz od psów. Mogę go polecić.
P
paok
Bardzo profesjonalny weterynarz, ma dobre ceny, no i przyjmuje całodobowo. Naszym psem zajmuje się od małego i wykonuje kawał dobrej roboty. Dzięki niemu nasz psiak nie boi się wizyt u lekarza i jest spokojny, nawet gdy wet chce mu sprawdzić temperaturę :).
A
Alicja
Ogromny plus za 24 godzinny dyżur, bo już kilkukrotnie korzystaliśmy z pomocy weterynarza właśnie w godzinach niestandardowych. Wet jest sympatyczny, a przede wszystkim rzetelny i dba o zwierzęta, polecam go serdecznie.
S
Sepa
Takiego weterynarza to ze świecą szukać, empatyczny, pomoże i umie opanować sytuację. Ja jestem ogromną panikarą, jeśli chodzi o mojego kota, bo kocurek ma problemy ze zdrowiem od małego i nawet z głupim przeziębieniem jeżdżę do weta. Pan weterynarz nie lekceważy mojej troski, za każdym razem dokładnie bada kocurka i to dobrze, bo w większości przypadków sytuacja jest poważniejsza niż się wydaje. Naprawdę można na nim polegać, polecam.
N
nastja
Trafiłam tu z polecenia, gdy nasza suczka zaczęła mieć problemu ze słuchem. Pan weterynarz słusznie zdiagnozował u niej zapalenie ucha, obecnie jesteśmy już po kuracji, problem nie powraca, a sunia ma się super, polecam.
P
Patrycja
Czy to szczepienia, czy czyszczenie zębów pieska, czy inne zabiegi, dr Kawski to weterynarz z powołania i ze wszystkim sobie super radzi. Bardzo go polecam, świetnie zajmuje się naszym psiakiem.
R
U
R. U.
Prawdziwy weterynarz, na którego można liczyć, nawet w nagłych przypadkach. Jak znalazłam potrąconego kota, którego życie wisiało na włosku, to trafiłam tutaj i lekarz pomógł go uratować, polecam naprawdę wszystkim, weterynarz jest rzetelny i można mu zaufać.
E
Emilka
Byłam tu z moim całym zwierzyńcem, bo mam i koty i psy, ostatnio byłam z chorym pieskiem, który miał guza. Weterynarz naprawdę go uratował i dzięki niemu piesek już jest w pełni sił, polecam.
F
fargo
Chodzę tu regularnie z moim pudelkiem, tu został zachipowany, jest odrobaczany i ma obcinane pazurki, weterynarza jak najbardziej polecam, spisuje się świetnie.
R
rew
Takich weterynarzy powinno być więcej, nie tylko bardzo dobrze zdiagnozowano tu moją kotkę, to jeszcze zaproponowane leczenie faktycznie pomogło, a pan weterynarz był bardzo wyrozumiały, polecam.