Dolittle Gabinet Weterynaryjny 24h

Profesjonalna pomoc weterynaryjna.

Lecznice weterynaryjne
ul. Osobowicka 99, 51-008 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(7 opinii) napisz opinię
Dolittle Gabinet Weterynaryjny 24h

Informacje

Opis działalności
Siedziba gabinetu DOLITTLE znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w usługach weterynaryjnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2010 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Szczepan Kawski.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności gabinetu Dolittle są kompleksowe usługi weterynaryjne. W naszej ofercie można znaleźć odpchlanie, odkleszczanie oraz odrobaczanie zwierząt. Możemy także zaproponować wykonanie szczepień ochronnych - psów, kotów, królików oraz fretek. Zajmujemy się również leczeniem zachowawczym (internistycznym) - oferujemy:
- dietoterapię,
- farmakoterapię,
- fizjoterapię.

Jesteśmy w stanie wykonać diagnostykę laboratoryjną oraz USG. Oferujemy także pomoc w razie problemów kardiologicznych, płucnych, ocznych, usznych i zatok gruczołów okołoodbytowych. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy leczenie chirurgiczne - leczenie ran i urazów (pogryzienia, upadki z wysokości, wypadki komunikacyjne), usuwanie nowotworów i zmian skórnych.

Nasza oferta obejmuje także leczenie schorzeń stomatologicznych. Podejmiemy się leczenia zaburzeń behawioralnych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi znakowanie i chipowanie zwierząt.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej wiedzy. Zależy nam na zdrowiu Państwa pupili.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do naszego gabinetu weterynaryjnego Dolittle.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
S
Sepa
Takiego weterynarza to ze świecą szukać, empatyczny, pomoże i umie opanować sytuację. Ja jestem ogromną panikarą, jeśli chodzi o mojego kota, bo kocurek ma problemy ze zdrowiem od małego i nawet z głupim przeziębieniem jeżdżę do weta. Pan weterynarz nie lekceważy mojej troski, za każdym razem dokładnie bada kocurka i to dobrze, bo w większości przypadków sytuacja jest poważniejsza niż się wydaje. Naprawdę można na nim polegać, polecam.
N
nastja
Trafiłam tu z polecenia, gdy nasza suczka zaczęła mieć problemu ze słuchem. Pan weterynarz słusznie zdiagnozował u niej zapalenie ucha, obecnie jesteśmy już po kuracji, problem nie powraca, a sunia ma się super, polecam.
P
Patrycja
Czy to szczepienia, czy czyszczenie zębów pieska, czy inne zabiegi, dr Kawski to weterynarz z powołania i ze wszystkim sobie super radzi. Bardzo go polecam, świetnie zajmuje się naszym psiakiem.
R
U
R. U.
Prawdziwy weterynarz, na którego można liczyć, nawet w nagłych przypadkach. Jak znalazłam potrąconego kota, którego życie wisiało na włosku, to trafiłam tutaj i lekarz pomógł go uratować, polecam naprawdę wszystkim, weterynarz jest rzetelny i można mu zaufać.
E
Emilka
Byłam tu z moim całym zwierzyńcem, bo mam i koty i psy, ostatnio byłam z chorym pieskiem, który miał guza. Weterynarz naprawdę go uratował i dzięki niemu piesek już jest w pełni sił, polecam.
F
fargo
Chodzę tu regularnie z moim pudelkiem, tu został zachipowany, jest odrobaczany i ma obcinane pazurki, weterynarza jak najbardziej polecam, spisuje się świetnie.
R
rew
Takich weterynarzy powinno być więcej, nie tylko bardzo dobrze zdiagnozowano tu moją kotkę, to jeszcze zaproponowane leczenie faktycznie pomogło, a pan weterynarz był bardzo wyrozumiały, polecam.