Dolittle Gabinet Weterynaryjny 24h

Profesjonalna pomoc weterynaryjna.

Lecznice weterynaryjne
ul. Osobowicka 99, 51-008 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
693 117 611
Adres korespondencyjny
ul. Osobowicka 99, 51-008 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba gabinetu DOLITTLE znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w usługach weterynaryjnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2010 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Szczepan Kawski.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności gabinetu Dolittle są kompleksowe usługi weterynaryjne. W naszej ofercie można znaleźć odpchlanie, odkleszczanie oraz odrobaczanie zwierząt. Możemy także zaproponować wykonanie szczepień ochronnych - psów, kotów, królików oraz fretek. Zajmujemy się również leczeniem zachowawczym (internistycznym) - oferujemy:
- dietoterapię,
- farmakoterapię,
- fizjoterapię.

Jesteśmy w stanie wykonać diagnostykę laboratoryjną oraz USG. Oferujemy także pomoc w razie problemów kardiologicznych, płucnych, ocznych, usznych i zatok gruczołów okołoodbytowych. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy leczenie chirurgiczne - leczenie ran i urazów (pogryzienia, upadki z wysokości, wypadki komunikacyjne), usuwanie nowotworów i zmian skórnych.

Nasza oferta obejmuje także leczenie schorzeń stomatologicznych. Podejmiemy się leczenia zaburzeń behawioralnych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi znakowanie i chipowanie zwierząt.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej wiedzy. Zależy nam na zdrowiu Państwa pupili.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do naszego gabinetu weterynaryjnego Dolittle.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń