Instalacje Mw Wyciek Zalanie Osuszanie

Szeroki zakres usług hydraulicznych

Hydraulicy
ul. Pełczyńska 119, 51-180 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(69 opinii) napisz opinię
Instalacje Mw Wyciek Zalanie Osuszanie
ul. Pełczyńska 119, 51-180 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
NIP
6511312382
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
516706260
Instalacje Mw Wyciek Zalanie Osuszanie

Informacje

Opis działalności firmy Instalacje Mw Wyciek Zalanie Osuszanie w Wrocław
W przedsiębiorstwie Instalacje Mw Wyciek Zalanie Osuszanie zajmujemy się wykonywaniem szerokiego zakresu usług hydraulicznych. Nasz zakład znajduje się we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W przedsiębiorstwie Instalacja Mw Wyciek Zalanie Osuszanie zajmujemy się profesjonalnymi usługami hydraulicznymi. Działamy już od blisko pół dekady. Poszukujemy i lokalizujemy wycieki oraz nieszczelności w instalacjach wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, pneumatycznych i innych, a także ich usuwaniem. Lokalizacją (trasowaniem) infrastruktury podziemnej i podposadzkowej (rury, kable, zbrojenie itd.), Osuszamy również budynki i pomieszczenia, w tym osuszaniem podposadzkowym. Udrażniamy także kanalizację spiralami mechanicznymi i mini wuko.

Ponadto, wykonujemy Inspekcje wideo i lokalizacje zatorów i uszkodzeń kanalizacji. Płuczemy i czyścimy też instalacje centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego i ściennego. Pracujemy profesjonalnym sprzętem liderów na rynku, firm takich jak na przykład Flir, Sewerin, Seba kmt, Sensistor, czy też Bacharach.

Jako hydraulicy-instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem:

- służymy doradztwem i pomocą przy montażu wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych i grzewczych;
- naprawiamy wszelkie awarie hydrauliczne;
- oferujemy usługi hydrauliczne, ciepłownicze i gazowe dla odbiorców prywatnych, firm, wspólnot mieszkaniowych i instytucji;
- posiadamy stosowne uprawnienia i certyfikaty.

Polecamy swoje usługi wszystkim szukającym hydraulików solidnych i terminowych. Terenem naszego działania jest Wrocław oraz okoliczne miejscowości. Oferujemy konkurencyjne ceny na wykonywane usługi oraz udzielamy gwarancji solidności wykonania! Usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Firma Instalacje Mw Wyciek Zalanie Osuszanie z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, brzeski, kępiński, krotoszyński, leszczyński, namysłowski, nowosolski, nyski, ostrowski, ostrzeszowski, rawicki, wolsztyński, wschowski, zielonogórski, żagański

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(69 opinii) napisz opinię
P
C
Patrycja Ch.
Chyba najlepszy profesjonalista z jakim mialam doczynienia. Pan Marek przyjechal w umowionym terminie i odnalazl przyczyne zalania bez problemu ( nie wspomne tu o wysokiej jakosci sprzecie jakim dysponuje i jego otwartosci). Tydzien wczesniej byla firma polecana przez ubezpieczyciela, ktora to niby zajmowala sie odnalezieniem przyczyn i osuszaniem ale z poszukiwaniem przyczyn nic nie mieli wspolnego tylko fakture wystawili i poinformowali ze oni hydraulika sie nie zajmują. Pan Marek nie tylko znalazl przyczyne, ale doradzil na co zwrócić uwagę, żeby po naprawie usterki problem sie nie pojawił. Polecam firme każdemu kto chce odnależć przyczne usterki, ceni sobie fachowa wiedze i obsługę oraz swoj łlasny czas. Polecam
B
Bożena
Gorąco polecam usługi Pana Marka, jest to profesjonalista w każdym calu. Pan Marek bardzo pomógł w ustaleniu przyczyny zalania.. Pan Marek dysponuje sprzętem wysokiej jakości, a przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie. Jest bardzo zaangażowany w to co robi. Zna się na hydraulice jak mało kto. U mnie znalazł i naprawił przyczynę wycieku bez problemu. Dokładnie sprawdził całą instalację, by wykluczyć wszystkie ewentualne przyczyny nieszczelności oraz wskazał co należy zrobić w przyszłości aby łatwiej było ustalić miejsce awarii. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!
M
C
Maciej Cyunelis
Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu Pana Marka. Po zalaniu mojego domu Pan Marek zlokalizował w 1 dzień wszystkie źródła zalania. Firma dysponuje szerokim wachlarzem urządzeń pozwalających na foachową i sprawną ekspertyze. Pan Marek zwrócił uwage na wiele szczegułów i wad budynku, które należało usnąć w celu bezproblemowego użytkowania. Jako specjalista jest bezstronny i nie zajmuje stanowiska żadnej ze stron. Pana Marka na tle innych firm z branży budowlanej wyróżnia sumienność, punktualność oraz wyczucie (zalanie nie jest najmilszą sprawą w życiu domowników). Z czystym sumieniem polecił bym firme Instalacje MW Wyiek Zalanie Osuszanie, każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy w temacie wycieków i osuszania.
Ł
Łukasz
mistrz w swoim fachu
A
Anna
Pan Marek zlokalizował miejsce wycieku w łazience po analizie i przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu. Bez dewastacji całego geberitu i demontazu kafli. Pan Marek posiada wiedzę, sprzęt oraz doświadczennie niezbedne do zlokalizowania trudnych wycieków. Solidny fachowiec, skuteczny, polecam !!!
B
Barbara
Pan Marek zlokalizował miejsce wycieku w łazience (muszla wc nieprawidłowo zamontowana 5 lat temu). Wcześniej kilku hydraulików ze Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec nie dało rady wskazać źródła problemu mimo, że skuwaliśmy kafle i strop we wskazanych przez nich miejscach. Pan Marek poradził sobie z tematem w kilka godzin.
R
Rafał
Bardzo polecam Pana Marka. Świetny fachowiec dysponujący najnowocześniejszym sprzętem. Pan Marek wykrył i naprawił wycieki. Uszkodzenia minimalne - kilka kafelków wykutych. Wszystko dokładnie naprawił mimo że prace skończył po 3 w nocy.
M
Maciek
Szybkie i skuteczne namierzenie wycieku z instalscji c.o. pod podłogą na gruncie. Bez dewastacji całego pomieszczenia, z dokładnością do kilkunastu centymetrów. Polecam!
M
Marcin
Solidny fachowiec, punktualny, skuteczny. Posiada specjalistyczny sprzęt i rzetelną wiedzę.
M
S
G
Marlena, Szklary Górne
Pan Marek jest niezawodny. Oczywiście zlokalizował wyciek, którego nikt inny przez lata nie mógł znaleźć. W bardzo trudnym miejscu a pomimo tego przy minimalnych zniszczeniach dziękuje .
M
Małgorzata
Profesjonalizm, olbrzymi zakres wiedzy i szeroki wybór sprzętu. Nie można lepiej rozwiązać problemu zalania jak skorzystać z usług Pana Marka. Dziękuje
K
Kamila
Polecam usługi Pana Marka. Prawdziwy fachowiec, ogromna wiedza. Do tego kultura i życzliwość. Panie Marku, dziękuję!
L
Ż
Lesław Żelechowski
Najwyższy profesjonalizm w branży. Sprzęt wysokiej technicznej jakości, technologia poszukiwań i kwalifikacje wykonawcy badań prowadzące do 100% skuteczności pracy. Dziękuję Panu Markowi za świetną pracę w moim mieszkaniu.
D
Dmytro
Polecam. Korzystałem z pomocy Pana Marka w zakresie lokalizacji wycieku wody w łazience i naprawy instalacji. Szybka reakcja, bardzo profesjonalny sprzęt, udało się wykonać pracę w ciągu jednego dnia. Kolejny etap - to osuszenie posadzki i ścian.
I
Izabela
Skorzystałam z pomocy firmy w zakresie lokalizacji wycieku i naprawy instalacji. Szybka reakcja, bardzo profesjonalny sprzęt, naprawa wykonana w ciągu jednego dnia. Polecam.
B
K
Barbara Kulczycka
Korzystałam z pomocy firmy w wykrywaniu wycieku i osuszaniu mieszkania.Pełen profesjonalizmy super sprzęt.Mogę polecić w 100%
B
K
Barbara Kulczycka
Korzystałam z pomocy firmy w wykrywaniu wycieku i osuszaniu mieszkania.Pełen profesjonalizmy super sprzęt.Mogę polecić w 100%
B
Barbara
Korzystałam z usługi firmy w wykrywaniu i osuszaniu wycieku.Fachowe działanie , bardzo dobry sprzęt.Polecam.
M
B
Marek Broniarczyk
Bardzo fachowa diagnoza, pełen profesjonalizm. Wyciek na powierzchni domu 180 m2 zlokalizowany po paru godzinach z dokładnością do 20 cm. pełna profeska , polecam w 100%.
L
W
Luc W
Wyciek na instalacji podposadzkowej ciepłej wody. W sprawie lokalizacji i osuszania telefonowałem do dwóch firm w tym do Pana Marka - z obiema telefonicznie kontakt był szybki, jednak tylko Pan Marek okazał się słowny jeśli chodzi o umówioną wizję lokalną, wycenę, nie mówiąc o tym, że pojawił się u nas już w tydzień po pierwszym kontakcie telefonicznym. Co do ceny usług nie mam porównania, ale wydaje mi się, że sprzęt do lokalizacji (kamery termowiz, kamera endoskop., gaz, czujniki wilgoci) pozwoliły na trafniejsze odnalezienie miejsca przecieku zmniejszyły obszar rozkutej posadzki (pierwszy - pudło, druga próba z dłuższym użyciem gazu - strzał w 10). Przy czym Pan Marek roboty (rozkuwanie itp.) wykonuje względnie czysto (dysponuje odkurzaczem budowlanym). Poza tym widać u człowieka pasje i zaangażowanie (uwaga! nie zagadywać za bardzo, bo może o swojej pracy i przeróżnych przypadkach długo opowiadać ;P) co przekłada się na myślenie podczas swojej pracy i troskę o to by zminimalizować rozkuwane powierzchnie/płytki. Szczerze polecamy! (ps. dokładnie połowa mieszkań w naszym budynku w przeciągu 1-10 lat od wybudowania miała tego typu awarię - instalacje wykonywała duża firma z Oleśnicy Chatex Sp. z o.o.)
P
Piotr
Polecam, bardzo rzetelna i dokładna usługa. Dodatkowo, Pan Marek potrafi wyjaśnić, skąd się biorą problemy i na co zwrócić uwagę we wszystkich tematach związanych z nieszczelnością w mieszkaniu.
D
Darek
Pełen profesjonalizm ogromna wiedza oraz doświadczenie profesjonalny sprzęt . Jeśli macie problem z wyciekiem z instalacji c.o jakimkolwiek wyciekiem pan Marek to odpowiednia osoba i mówię to z pełną świadomością i odpowiedzialnością POLECAM---POLECAM---POLECAM.
B
S
Bogna Szafraniec
Z problemem zalanego mieszkania borykamy się od grudnia 2019 r. (dzięki Bogu już wrzesień 2020!). Przez kilka miesięcy nikt nie potrafił nam podać przyczyny (mieszkanie było nowe, od dewelopera). Później przypuszczano, że to z komina wentylacyjnego itp. Tak czy inaczej mieliśmy ogromny problem. Na szczęście - w końcu - udało się nam dotrzeć do Pana Marka. Kilka godzin i źródło wycieku (przecięty przewód ciepłej wody w podłodze), zostało zlokalizowane. Czeka nas jeszcze kilka miesięcy osuszania i remontowania nowego(!) mieszkania, ale dopiero teraz widzimy jakieś "światełko w tunelu". Bardzo Państwu polecamy firmę, bo gdy nie ma nadziei, wtedy pojawia się Pan Marek:) Powodzenia!
P
K
Paulina Kumejko
W stu procentach możemy polecić Pana Marka, jest to profesjonalista w każdym calu. W całości poświęcony swojemu zadaniu jest w stanie znaleźć każdy wyciek. W naszym przypadku była to stara instalacja wodna, która nie była usunięta z budynku oraz niezabezpieczona przez co dostawały się wody gruntowe. Było to praktycznie nie do wykrycia, ale Pan Marek rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda trzeba chwile poczekać. Finalne udało się wszystko naprawić. Osobiście podziwiamy Pana Marka za to, że był uparty i nie odpuścił. Pan Marek posiada sprzęt wysokiej klasy, pół salonu zawalone kamerami i innymi gadżetami „jamesa bonda”, bo Pana Marka można tak określić jako Jamesa Bonda wycieków :) PS. Broń Boże nie wchodzić na politykę :D
Ł
Łukasz
Rzetelne podejście do klienta. Sprawna realizacja, bez mydlenia oczu i przeciągania, a co najważniejsze skuteczna. Profesjonalne podejście. Miła obsługa. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Marka.
W
Wojciech
Po raz kolejny pomoc Pana Marka okazała się nieoceniona! Tym razem padło na osuszanie podposadzkowe. I po raz kolejny mogę potwierdzić, że PROFESJONALIZM, DOKŁADNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ to cechy, które Pana Marka wyróżniają na tle konkurencji. Cały proces przebiegł bezboleśnie i niezwykle sprawnie - udało się zamknąć w zaledwie 2 tygodniach! Pan Marek precyzyjnie określił, ile nawiertów i w jakich miejscach, należy wykonać, żeby usługa dała oczekiwany skutek i żeby jednocześnie zminimalizować szkody. Dzięki temu wszystko zakończyło się sukcesem. To tylko potwierdza PROFESJONALIZM Pana Marka. Warto wspomnieć, że przy kontrolnych pomiarach, Pan Marek wykazał się wielką UCZCIWOŚCIĄ, rezygnując wentylatora, który nie był już potrzebny, tak, by nie narażać mnie na zbędne koszty. Natomiast ilość wykonanych pomiarów, i to kilkoma, różnymi urządzeniami, żeby mieć pewność, że wszystko jest już suche, udowodniła mi, że wszystko zostało przeprowadzone z wielką DOKŁADNOŚCIĄ. Przysłowiową “wisienką na torcie” było ozonowanie, które dało mi nie tylko spokój psychiczny, ale i pewność, że mojemu zdrowiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Ale pomijając samą procedurę osuszania - Pan Marek okazał się absolutnie nieoceniony przy konfrontacji z ubezpieczycielem. Nie dość, że przygotował zdecydowanie więcej dokumentacji, niż jest to wymagane w większości przypadków i nie dość, że poświęcił na całą usługę więcej czasu i energii, to dodatkowo pomógł mi w dochodzeniu praw do odszkodowania. Ba! Pan Marek w zasadzie jest odpowiedzialny za fakt, że odszkodowanie zostało przyznane w pełnej formie! A wszystko to dzięki sile kontrargumentów, popartych wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, na zarzuty ubezpieczyciela, które w ekspresowym tempie zakończyły dyskusję i udowodniły, że Pan Marek jest najlepszym specjalistą w swoim fachu. POLECAM i dziękuję za całą pomoc!
W
Wojciech
Pana Marka charakteryzują trzy słowa - PROFESJONALIZM, DOKŁADNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ. PROFESJONALIZM - bo to nie tylko sprzęt najwyższej klasy, na każdą okazję, ale przede wszystkim ogromna wiedza i intuicja, prawdziwa pasja, poparta wieloletnim doświadczeniem DOKŁADNOŚĆ - bo jako klient wiem, że każdy centymetr mieszkania został sprawdzony. Pan Marek podchodzi do każdego przypadku bardzo rzetelnie, poświęca tyle czasu, ile potrzeba UCZCIWOŚĆ - bo wszystkie kroki procesu były omówione, skonsultowane i wyjaśnione, tak, by klient wiedział co zostało wykonane i dlaczego. Miłym zaskoczeniem była ostateczna wycena, która tylko potwierdziła, moją opinię Podsumowując - jeśli ktoś potrzebuje pomocy w zlokalizowaniu wycieku i usunięciu usterki, przy minimalizacji strat i ingerencji w stan mieszkania, a dodatkowo liczy, że cały ten proces przebiegnie w miłej i kulturalnej atmosferze - nie warto szukać dalej! Polecam Pana Marka z czystym sumieniem i jeszcze raz dziękuję za pomoc!
L
Lech
Polecam.Profesjonalista,szybko ,dokladnie zlokalizowany wyciek i usuniety,osuszanie perfekcyjne ,sprzet wysokiej jakosci.Dziekuje Panie Marku
N
R
Natalia R.
Pan Marek uratował mnie od totalnego załamania i rezygnacji w momencie zalania mieszkania. Baaardzo pomógł w ustaleniu przyczyny zalania, wszelkich kwestiach hydraulicznych w mieszkaniu i negocjacjach ws. naprawy usterki. Proces osuszania przebiegł bardzo sprawnie, 100 % profesjonalnie bez naciagania na zbędne koszty. Z czystym sumieniem polecam Pana Marka i dziękuję za pomoc w ciężkiej sytuacji!
M
Mateusz
Polecam!! Szybko, profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie. Sprzęt oraz duze doświadczenie powoduja ze Pan Marek jest wstanie zlokalizować kazdy wyciek.
K
Krzysztof
Polecam! Wyciek pod posadzką betonową na parterze zlokalizowany "bez pudła". Nie przypuszczałem, że jest to w ogóle możliwe, ale sprzęt i wiedza Pana Marka są na najwyższym poziomie.
D
Dorota
Pan Marek dysponuje sprzętem wysokiej jakości, a przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie. Jest bardzo zaangażowany w to co robi. Zna się na hydraulice jak mało kto. U mnie znalazł i naprawił przyczynę wycieku bez problemu. Dokładnie sprawdził całą instalację, by wykluczyć wszystkie ewentualne przyczyny nieszczelności. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!
A
Ann
Zdecydowanie polecam - konkretnie, profesjonalnie, praca wykonana zgodnie z ustaleniami, na czas, w dobrej cenie
S
Stanisław
Bardzo fachowa obsługa!!! Sprzęt na najwyższym poziomie, dzięki któremu usterka została zlokalizowana co do centymetra! Przeciek znaleziony mimo bardzo trudnych warunków (instalacja ukryta w wylewce betonowej i hala powierzchni 1000m2). Praca wykonana od znalezienia wycieku do załatania. POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!!!
T
S
Tomek Sz.
Patrząc na wszystkie komentarze i maksymalną ocenę można by pomyśleć, że to ustawka, ale tak NIE JEST - przekonałem się o tym osobiście. Na Pana Marka trafiłem przypadkowo z polecenia znajomej i w 2 tygodnie pozbyłem się całkowicie problemu (zalanie mieszkania), z którym mój deweloper i inne "fachowe firmy" nie potrafiły poradzić sobie od maja. Profesjonalny i różnorodny sprzęt, zaangażowanie i podejście do klienta takie, że życzyłbym sobie więcej takich fachowców. Mogę śmiało POLECIĆ każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy w osuszaniu!
I
Iwona
Polecam!!!Pan Marek bez problemu znalazł i naprawił usterkę, dysponując profesjonalnym sprzętem. Jest to fachowiec jakich teraz mało posiada ogromna wiedzę hydrauliczna, wykonuje swoją pracę z pasją widać że to co robi sprawia mu przyjemność. Po naprawianiu usterki sprawdzą kilkukrotnie czy Na pewno wszystko jest już w porządku.
I
Iwona
W 100% polecam Pana Marka.Xlokalixoeal wyciek dokładnie w tym miejscu w ktorym się znajdował nie niszcząc nic po drodze .Wystarczyło wyklóć jedna plytke6 w podłodze. Wykonał wszystko starannie,na koniec zrobił próbę ciśnienia wody aby upewnić się że wszystko jest w porządku.Posiada ogromną wiedzę ,wręcz pasjonuje się tym co robi,potrafi pomóc w wielu innych kwestiach dotyczących hydrauliki.Pracuje na profesjonalnym sprzęcie. Polecam w 100%:-)
M
Ż
Maciej Żurek
Polecam ! Sprzęt którym dysponuje p. Marek pozwolił dokładnie zlokalizować wyciek (plamy były w dwóch pomieszczeniach w różnych miejscach) i zminimalizować koszty naprawy usterki.
P
Przemyslaw
W 100 % Polecam. Pan Marek sie zna na rzeczy
R
Rafał
Polecam! Pan Marek zlokalizowal dokładnie wyciek ( wystarczylo skucie 2 plytek), naprawił usterke i sprawdził czy po naprawie wszystko jest prawidłowo. Wykonal wszystko starannie od a do z, mimo że wiązało sie to z pracą do późnych godzin nocnych.
E
Z
D
Elwira z Długołęki
Pan Marek? Fachowiec przez duże "F". Trafiony z internetu. Chyba trafiliśmy szóstkę w totka. Pasjonat tego co robi. Jego ogromna wiedza +sprzęt pozwoliły nam wyjść z naprawdę poważnej sytuacji kryzysowej.Bezbłędnie zlokalizował dwa wycieki , usunął przyczyny a następnie sprzętem którym dysponuje skutecznie osuszył nam posadzkę i ściany przywracając im stan pierwotny. Na koniec rozprawił się z "zarazą",która wniknęła w zawilgocone miejsca. To co go wyróżnia spośród innych fachowców to, to ,że od początku do końca wiedzieliśmy ile nas to będzie kosztowało. Niestety to rzadkość wśród fachowców. Oprócz wycieków pomógł nam naprawić kilka innych rzeczy. Jest NIESAMOWITY . Uczynny , rzetelny i słowny. Polecam każdemu kto będzie miał problem z wyciekiem i osuszaniem. Panie Marku serdeczne dzięki!!!!
T
Ż
Tomek Żerniki Wrocławskie
Pan Marek wykonuje swoją pracę z pasją , znalazł wyciek bez demolowania domu. Ilość i jakość urządzeń do badań imponująca. Szczerze polecam , świetny fachowiec .
T
,
Ż
Tomek , Żerniki Wrocławskie
Pan Marek to człowiek wykonujący swoją pracę z pasją , ma ogromne pojęcie, znalazł wyciek bez demolowania domu . Ilość i jakość urządzeń do badań imponująca. Gorąco polecam , świetny fachowiec
M
I
K
Marta i Krzysztof
Rzeczowe podejście do problemu, lokalizacja wycieku w ciągu jednego dnia i skuteczne osuszenie z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn. Systematyczna kontrola maszyn podczas trwającego 14 dni osuszania. Polecamy w 100%!
K
Klaudia
Miałam zalane całe mieszkanie (woda lała się 2,5 miesiąca pod posadzką) - na ten moment mieszkanie jest wysuszone całkowicie. Pana Marek - człowiek z dużą dawką energii i kompetencji. Bardzo solidny fachowiec, znający się na rzeczy. Dba o klienta, dzwoni, interesuje się co się dzieje podczas osuszania. Profesjonalne urządzenia, które posiada, działają w sposób zadowalający po nieprzyjemnej sytuacji z wodą. Serdecznie polecam wszystkim, których dotknęło zalanie!
M
Z
W
Maria z Wrocławia
Firma na 5+ . Fachowość, rzetelność, punktualność. Polecam!!!. Żadna awaria nie jest straszna jeżeli zna się telefon do Pana Marka.
B
Z
Bogumiła z Wrocławia
Miałam ogromny problem i stres z zalaniem mieszkania, ponieważ aż dwie różne Firmy próbowały znaleźć źródło przecieku, ale niestety bezskutecznie. Kolejny wybór padł na Firmę Pana Marka i to był strzał w dziesiątkę! Pan Marek, zarówno znalazł kilka źródeł przecieku, jak również skutecznie je usunął w błyskawicznym tempie. Dodatkowo pragnę podkreślić, iż tak szybka diagnoza była możliwa dzięki wykorzystaniu imponującej pod względem ilościowym i jakościowym aparatury pomiarowej. Do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, niesamowitego zaangażowania, a wręcz pasji zawodowej Pana Marka. Zdecydowanie polecam w pełni skuteczne usługi specjalistyczne, świadczone przez Pana Marka!
J
Joanna
Profesjonalnie,dokladnie,duza wiedza specjalistyczna,pelne zaplecze techniczne,profesjonalny sprzet. .Polecam
P
Piotr
Bardzo profesjonalne podejście. Po pierwsze wizyta w umówionym terminie i po drugie wykonanie pracy, aż do zlokalizowania miejsca wycieku i naprawy uszkodzonej instalacji. Ponadto wnikliwe sprawdzenie, czy po usunięciu usterki nie ma innych miejsc wycieku. Pan Marek ma bardzo kompleksowe wyposażenie - mierniki wilgotności, geofony, kamery i jeszcze całą masę innych urządzeń i z pasją je wykorzystuje. Finalnie pozwoliło to ustalić bardzo precyzyjnie miejsce gdzie jest uszkodzona instalacja , a że było oddalone od miejsc, w których woda "wyszła" na zewnątrz, to nie było to łatwe. Potwierdza to doświadczenie i zaangażowanie w wykonanie usługi. Doceniam wyjaśnienie specyfiki poszukiwań i kosztów przed przyjęciem usługi do realizacji. Brawo!!! I polecam !!!
R
Rafał
Bardzo profesjonalne podejście i obsługa. Nie spodziewałem się, że jest tyle sprzętu do poszukiwań wycieków a Pan Marek je wszystkie miał:).Miałem wyciek na poziomie ok 800 litrów/dobę od około 4 miesięcy. Zorientowałem się przy płaceniu rachunków dopiero w lutym. Wszędzie sucho, tylko zużycie wody ok 25 m3 więcej niż normalnie. Pan Marek najpierw lokalizował wyciek geofonem i poszukiwanie zawęził do kuchni. Długo trzeba byłoby pisać ilu sposobów i niedogodności napotkaliśmy po drodze. Zajęło to trzy dni bo odgłos wycieku roznosił się w promieniu ok. 2 m od źródła. Bardzo pomocne okazało się użycie gazu i lokalizatora. W każdym razie Pan Marek to pasjonat i ani przez moment nie czułem, że odpuści, choć ja czasami traciłem nadzieję. Szczerze polecam pod względem skuteczności i ceny choć w takich sytuacjach człowiek jest w stanie zapłacić więcej, będąc na stresie. Pozdrawiam Rafał ze Smolca.
G
-
W
Grażyna - Wrocław
Jestem po kompleksowej zmianie ogrzewania z c.o. opalane koksem na gazowe plus ciepła woda. Pełny profesjonalizm, znajomość rzeczy, upór w dążeniu do celu -jak nie drzwiami, to oknem,a nawet kominem :)), ale zadanie wykona i nie ma miejsca na poprawki. Z czystym sumieniem Polecam Pana Marka, jest to fachowiec w każdym calu. Dziękuję Panie Marku za ciepełko, po które nie muszę już schodzić do piwnicy.
M
MedicaDent
Pan Marek wykonał pełen zakres profesjonalnych robót hydraulicznych w nowo powstałej klinice stomatologicznej. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy serdecznie.
F
-
W
Filip - Wrocław
Szybka, bardzo profesjonalna usługa. Pan Marek to prawdziwy fachowiec, który nie tylko zna się na swojej robocie, ale oferuje niewygórowane ceny i służy cenną radą. Jeśli ktoś szuka fachowca od instalacji wodno-kanalizacyjnych, to może już przestać, bo właśnie go znalazł. Polecam!
M
-
S
Marek - Smolec
Mistrz, profesjonalista w każdym calu, o nie przeciętnej wiedzy, bardzo dokładny, a na dodatek człowiek udzielający wszelkich informacji i cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania. Rodzaj fachowca, po którym nigdy nie trzeba poprawiać! Jak najbardziej polecam.:)
G
J
Z
Gaj J. z Wrocławia
Chce podziękować P. Markowi za pełny profesjonalizm i za wyrozumiałość, wymieniał u mnie ogrzewacz wody 23.06.15. Polecam ZDECYDOWANIE.
K
Z
O
Klientka z Osobowic
Usługa wykonana przez w/w firmę, to czysty profesjonalizm. Czynności związane z wymianą i bojlera i grzejnika w łazience przeprowadzone szybko w sposób bardzo fachowy pełna wiedza w temacie hydrauliki. W/w firmę polecam jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.
M
Z
W
Magda z Wrocławia
WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU Pan Marek to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. U mnie montował piecyk gazowy i jestem szczęśliwa,że trafiłam właśnie na niego bo po pierwsze na temat piecyków i ich montażu wie wszystko a po drugie jest bardzo konkretny ,rzeczowy i zwyczajnie pomocny. Pracuje szybko i schludnie, posiada dużo specjalistycznego sprzętu i zostawia po sobie bardzo dobre wrażenie. Teraz już nie będę miała kłopotu do kogo zadzwonić w razie przeglądu czy awarii. Zdecydowanie POLECAM !!!
I
IW
Witam, Jesteśmy właśnie po wizycie, punkt 11 zgodnie z ustaleniami, kultura i fachowość którą od razu widać po działaniu i efekcie ;) Grzejniki chodzą idealnie!! Szczerze polecam,
L
Lukasz
Pełna fachowość i kultura, poza tym panowie bardzo pomocni przy wyborze kabiny prysznicowej i transporcie. Po wymianie w mieszkaniu pozostawili super porządek! Polecam wszystkim!
K
-
W
Krzysztof - Wrocław
Fachowy tandem! Dwóch Panów, którzy znają się na swojej robocie. Są dobrze wyposażeni w sprzęt i świetnie z sobą współpracują. U mnie zaczęło się od próby ciśnieniowej c.o., poprzez nawiercenie otworu do szachtu, lokalizacja wycieku za pomocą kamery, wykucie niewielkiego otworu i naprawa jedną ręką po omacku. Dali radę! Problem rozwiązany przy naprawdę niewielkich szkodach. Panowie b.kulturalni - ani jednego przekleństwa przy robocie! Cena naprawdę przyzwoita. Jestem zadowolony i polecam!
P
Paweł
Polecam, pełna fachowość w temacie hydrauliki
K
Klient
Bardzo dobra firma i uczciwa.
N
nieznany
Polecam!!! Rzeczy niemożliwe dla takich fachowców stają się możliwe. Bardzo zadowolona klientka z ul. Bezpiecznej
N
nieznany
Polecam, konkretnie, kulturalnie, stara dobra szkoła.
E
Z
P
Ewa z pl Nowy Targ
Super fachowiec, ponadto punktualny, komunikatywny, uczciwy, dobrze zorganizowany i wyrozumialy. W przypadku awarii znalazl czas, by usunąc usterką nawet późnym wieczorem.
B
Bartek
Bardzo dobra obsługa. Szczerze polecam :)
B
Bartek
Bardzo dobra obsługa. Szczerze polecam :)
B
Blanca
Naprawdę polecam. Fachowiec, a do tego nie jest mu obca estetyka. Wymienił kabinę prysznicową, przeniósł baterie, wykończenie silikonowe zrobione idealnie a po usunięciu i wklejeniu nowych kafli nie ma nawet śladu. Jestem bardzo zadowolona :)
A
W
Aleksandra Wichlinska
Sympatyczny i kontaktowy człowiek. Punktualny i słowny.Usługi wykonuje dobrze ,szybko,czysto.Jestem zadowolona.

Słowa kluczowe