Stolarstwo Tomasz Lanski

Wykonujemy nietypowe usługi stolarskie

Stolarze
ul. Polanowicka 1, 51-180 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stolarstwo Tomasz Lanski
ul. Polanowicka 1, 51-180 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Telefon
Stolarstwo Tomasz Lanski

Informacje

Opis działalności firmy Stolarstwo Tomasz Lanski w Wrocław
W zakładzie Tomasza Lanskiego zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług stolarskich. Nasza siedziba znajduje się w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W zakładzie stolarskim Tomasza Lanskiego działamy już od 2014 roku. Zajmujemy się usługami stolarskimi - to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń, naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

- stolarka okienna,
- schody drewniane,
- meble.

Wykonamy dla Państwa meble na indywidualne zamówienie, na dokładny wymiar, uwzględniając wszelkie Państwa oczekiwania. Oferowane przez nas meble sprawdzą się świetnie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i tych nowoczesnych. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów, zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal - dlatego właśnie nasze produkty są tak wyjątkowe.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń