Łucar - Automatyczne i Manualne Skrzynie Biegów Łukasz Mielnik

Skuteczna diagnostyka i naprawa automatycznych oraz manualnych skrzyń biegów

Skrzynie biegów
ul. Rakowa 14, 51-421 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię
Łucar - Automatyczne i Manualne Skrzynie Biegów Łukasz Mielnik

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Łucar - Automatyczne i Manualne Skrzynie Biegów, której właścicielem jest Łukasz Mielnik znajduje się we Wrocławiu. Zajmujemy się sprzedażą, a także serwisem skrzyń biegów. Jesteśmy w stanie naprawić zarówno skrzynie automatyczne, jak i manualne. Jeżeli czujecie Państwo opór przy zmianie biegów bądź słyszycie niepokojący hałas to należy zgłosić się do naszego warsztatu, ponieważ skrzynia biegów nadaje się do naprawy. Zadbajcie Państwo o swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy. Gwarantujemy, że zregenerowana skrzynia biegów będzie działać doskonale.
Produkty i usługi
W naszej ofercie można znaleźć regenerację podzespołów w samochodach osobowych i dostawczych, jak również busach. Możemy także zaproponować wymianę oleju w skrzyniach biegów - zapewniamy, że stosujemy oleje najlepszych producentów.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż części i podzespołów do skrzyń. Oferujemy również komplety naprawcze. Oprócz tego nasza oferta obejmuje diagnostykę komputerową skrzyń biegów. Proponujemy także regenerację konwerterów oraz sprzęgieł hydrokinetycznych.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana, do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem dokładając wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Dodatkowo na czas naprawy oferujemy naszym Klientom auto zastępcze. Istnieje także możliwość odbioru i dostarczenia samochodu pod dom Klienta po dokonaniu naprawy.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Łucar - Automatyczne i Manualne Skrzynie Biegów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Guziaczek282
Naprawa skrzyni w moim BMW przebiegła bardzo sprawnie. Mogę polecić.

Słowa kluczowe