Auto Serwis Zakład Mechaniczny Arkadiusz Jarosz

Mechanika samochodowa
ul. Rakowa 46, 51-421 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Mechanika samochodowa. Auto Serwis Zakład Mechaniczny Arkadiusz Jarosz ma swoją siedzibę w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Pracownicy Auto Serwis Zakład Mechaniczny Arkadiusz Jarosz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: mechanikajarosz@gmail.com lub telefon: (71) 37...
Firma świadczy działalność pod adresem 51-421 Wrocław ul. Rakowa 46,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Auto Serwis Zakład Mechaniczny Arkadiusz Jarosz: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Auto Serwis Zakład Mechaniczny Arkadiusz Jarosz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
J
Emil J.
Super warsztat. Kupiłem na własną rekę części do wymiany i nie mieli żadnych uwag, żadnych uprzedzeń. Ze świeczką szukać tak wyrozumiałych i dobrych warsztatów samochodowych. Dzięki za pomoc.
A
Adrian
Dziękuję za profesjonalną obsługę :) Pierwszy raz skorzystałem z usług tego warsztatu i nie żałuję. Sprawdzili wszystko o co prosiłem, a naprawę wykonali zgodnie z oczekiwaniami . Terminowy warsztaty samochodowy z super mechanikami. POLECAM.
K
Krzysztof
Tłumik został zespawany zgodnie z oczekiwaniami. Nie zapłaciłem dużo, a panowie bardzo sympatyczni i konkretni. Fachowo doradzili mi również w kwestii rozrządu. Dziękuję serdecznie za miłą obsługę.
N
N.
Trzeba przyznać, że znają się na rzeczy i potrafią celnie zdiagnozować usterkę w samochodzie. Jestem ich klientem od niedawna, ale już zdążyłem przekonać się o ich profesjonalizmie.
M
H
Michał H.
Polecam. Ciągle mnie zaskakują swoją terminowością i dokładnością w naprawach. Widać, że mają podejście do klienta i rozumieją jego potrzeby.
J
Jarek
Czy klimatyzacja, czy wymiana jakiejś części - w serwisie szanują potrzeby i czas klienta, szczególnie tego stałego. Bardzo dobre ceny, miła obsługa, do tego super atmosfera. Panowie są uprzejmi i konkretni. Polecam!
B
bogdan
Chcę polecić ten serwis. Mam z nim naprawdę pozytywne doświadczenia. Po naprawie silnika mój samochód spisuje się po prostu doskonale. Bardzo chwalę sobie pracującą tutaj obsługę. Wiem, że w tym serwisie mam do czynienia z prawdziwymi fachowcami.
A
adam
Silnik naprawiony, a mój samochód zyskał drugie życie. Serwis jest naprawdę profesjonalny. Doskonałe wyposażenie, a poza tym fachowa obsługa. Widać, że pracujące tutaj osoby z pasją zajmują się samochodami. Wszystkim serdecznie polecam. !!!
H
Hubert
Olej i filtry wymienione naprawdę błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolony. Ceny bardzo dobre, a co najważniejsze wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i rzetelnie.
K
Krystian.
Bardzo podoba mi się, że każde zlecenie traktują tak indywidualnie i że dają możliwość klientowi odbior samochodu poza godzinami pracy. Polecam!!!
M
Marek
Rekomenduję serwis ze względu na jakość świadczonych usług. Panowie doskonale wiedzą czym jest rzetelność, sumienność i dobra cena. Widać tą pasję i zaangażowanie. Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentny i zgrany zespół.
K
karol
Solidność, to ważna cecha tego serwisu. Naprawa silnika była dość poważna. Jestem zadowolony z jej końcowego rezultatu. Samochód doskonale się spisuje.
K
kamil
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to zdecydowanie najlepszy serwis w mieście. Sprawdzanie jakości płynów eksploatacyjnych naprawdę świetne. Dzięki temu dowiedziałem się, że w najbliższej przyszłości muszę wymienić płyn hamulcowy.
P
M
Piotr Marciniak
Usunięcie wycieków płynów zostało wykonane rzetelnie. Cieszę się, że mogę spotykać się z takim profesjonalizmem i życzliwością. Warsztat pierwsza klasa.
T
Tomasz
Regularnie serwisuję tutaj klimatyzację i nigdy nie mam żadnych problemów w tej kwestii. Obsługa na wysokim poziomie, a cena atrakcyjna.
J
Janusz
Z przyjemnością rekomenduję Auto Serwis Zakład Mechaniczny, ponieważ są starannie w usługach, terminowo wykonują naprawy dbając o wysoką jakość usług. Dość szeroki zakres usług, atrakcyjna cena, indywidualne podejście do klienta przekonuje do korzystania z usług. Najbardziej jestem zadowolony z wymiany rozrządu. Na moje życzenie wykorzystali zakupione przeze mnie części - nie mieli z tym problemu, jak inne warsztaty samochodowe. Wykazali się doświadczeniem i umiejętnościami wykonują wymianę w 3 dni - zgodnie z umową. Dodatkowym atutem okazała się być cena, uprzejmość ze strony obsługi oraz efekt. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowo wykonanych usług. Nie mam zastrzeżeń odnośnie wykonanych napraw - nigdy nie zgłaszałem reklamacji i nie spotkałem się tutaj z jakąkolwiek gruboskórnością. Robią wrażenie i nic dziwnego, że zawsze mają tyle pracy, skoro wykonują swoją pracę dobrze. Życzę powodzenia i wielu klientów!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.