"PHS" Hydraulika Siłowa

Hydraulika siłowa. Certyfikowany dystrybutor Parker Hannifin

Hydraulika siłowa
ul. Swojczycka 38, 51-501 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(71) 348 13 98
Adres korespondencyjny
ul. Swojczycka 38, 51-501 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Certyfikowany dystrybutor Parker Hannifin. Hydraulika siłowa.
Produkty i usługi
Firma PHS Pompy rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku i od samego początku specjalizowała się w serwisie elementów hydrauliki siłowej. Z czasem, wraz z rosnącymi oczekiwaniami odbiorców, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie działalności o sprzedaż markowych artykułów z prowadzonej przez nas branży. Dzisiaj, po ponad 20. latach, możemy śmiało stwierdzić, iż jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem dla naszych odbiorców. Zdobywana przez lata doświadczeń fachowa wiedza to coś, co stawia nas w roli eksperta i doradcy, szczególnie cenionego przez Klientów.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. pompy zębate na licencji Parker Hydraulics, której mamy zaszczyt być dystrybutorem. Jedną z zalet tych urządzeń jest niski poziom hałasu, nawet podczas pracy na wysokim ciśnieniu.

Innym rozdziałem naszej działalności są pompy hydrauliczne. Produkty te od lat cieszą naszych Klientów swoją niezawodnością i wysoką jakością wykonania. Posiadamy też doskonałej jakości wkłady filtracyjne, które stanowią kolejny ważny element naszej działalności.

Jeżeli chodzi o aparaturę i wyposażenie dodatkowe, z całą odpowiedzialnością możemy Państwu polecić przetworniki ciśnienia oraz przetworniki temperatury. W tym segmencie jesteśmy w stanie zaoferować różnego rodzaju urządzenia diagnostyczne oraz wyposażenie zbiorników i układów hydraulicznych.

Przedmiotem naszej oferty są także silniki zębate, gerotorowe oraz wielotłoczkowe.

Firma PHS Pompy to renomowany partner, który na polskim rynku obecny jestod ponad 20. lat. Doradcy firmy chętnie podzielą się z Tobą swoją fachową wiedzą i pomogą wybrać produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Już dziś dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów! W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
K
Marek K.
2019-08-21 09:04:50
Polecam