Wywóz Gruzu Usługi Kontenerowe Edan

Wynajem kontenerów na gruz

Kontenery
ul. zaułek Rogoziński 11B/67, 51-116 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię
Wywóz Gruzu Usługi Kontenerowe Edan
ul. zaułek Rogoziński 11B/67, 51-116 Wrocław Psie Pole, dolnośląskie
Telefon
Wywóz Gruzu Usługi Kontenerowe Edan

Informacje

Opis działalności firmy Wywóz Gruzu Usługi Kontenerowe Edan w Wrocław
Prowadzimy firmę o nazwie Edan. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług asenizacyjnych oraz wynajmowaniem różnorakich kontenerów na gruz czy odpady. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Właścicielką działalności jest Edyta Wojszczyk. Na rynku istniejemy od 2009 roku.
Produkty i usługi
Nasze wieloletnie doświadczenie bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług. Przez lata pracy w brany doskonale poznaliśmy potrzeby i wymagania naszych klientów. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług związanych z wywozem śmieci.

W tym celu wynajmujemy kontenery na gruz lub inne odpady o pojemności 7 metrów sześciennych. Transportujemy odpady budowlane, beton, piasek oraz kruszywa i zajmujemy się ich utylizacją. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi asenizacyjne oraz wywóz odpadów.

Nasza oferta usługowa, to również:
- wywóz nieczystości,
- utylizację śmieci,
- transport gruzu,
- wywóz śmieci.

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i pojazdami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu terminową i staranną realizację usług. Nas pracownicy to wykwalifikowane osoby, doskonale znające branżę, które chętnie udzielą Państwu wskazówek i porad.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Edan, która znajduje się we Wrocławiu.
Zasięg działania
Firma Wywóz Gruzu Usługi Kontenerowe Edan z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, Wrocław, wrocławski

Aktualności

wywóz odpadów

23.11.2021

Jako Firma Edan z Wrocławia zapewniamy Państwu profesjonalny wywóz odpadów, a także ich odpowiednią utylizację. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które pozwalają nam na sprawne zrealizowanie tego procesu. Wszystko odbywa się bezpiecznie dla środowiska!Zapraszamy Państwa serdecznie do nawiązania współpracy!

kontenery

26.01.2022

Zajmujemy się również wynajmowaniem kontenerów, w których składować można różnego rodzaju odpady. Idealnie sprawdzą się podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac budowlanych, a także remontowych. Wówczas można dokonać łatwiejszej segregacji śmieci i umieścić je w dogodnym miejscu.Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Edan z Wrocławia.

kontener na gruz

09.03.2022

Kontenery na gruz są rozwiązaniem, które idealnie sprawdzi się podczas przeprowadzania prac rozbiórkowych oraz wyburzeniowych. Wówczas gruz składowany w kontenerach nie będzie przeszkadzał podczas realizowania dalszych zadań. Oferujemy kontenery o pojemności siedmiu metrów sześciennych.Zapraszamy serdecznie do skorzystania z tej usługi - firma Edan.

kontener na odpady

22.05.2022

Oferujemy swoim klientom kontenery na odpady o różnych rozmiarach, w zależności od ilości produkowanych śmieci. Dzięki temu możecie Państwo składować je w jednym, konkretnym miejscu, przez co nie będą nikomu przeszkadzały, a ich transport i utylizacja będą znacznie ułatwione dla firm zewnętrznych, w tym dla nas.Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Edan.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Krystian
Polecam ich usługi z czystym sumieniem. Współpracuję z nimi nie od dziś i nigdy się nie zawiodłem.
M
Mikołaj
Zdecydowanie polecam tę firmę, jeśli chodzi o wywóz nieczystości. Usługi asenizacyjne stoją tu na naprawdę wysokim poziomie.
P
Piotr
Zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Znają się na asenizacji i odpowiednio realizują wywóz czy utylizację śmieci. Naprawdę warto skorzystać.
P
Paweł
Bardzo dobrze dbają o odpady swoich klientów. Szybko docierają na miejsce, zapewniają ich transport oraz odpowiednią utylizację.