Ireneusz Gardoń PHU Interzeg w Panoramie Firm

ul. Łęczycka 18
53-632 Wrocław, woj. dolnośląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:30 - 16:30
 2. wtorek:
  08:30 - 16:30
 3. środa:
  08:30 - 16:30
 4. czwartek:
  08:30 - 16:30
 5. piątek:
  08:30 - 16:30
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Naprawa i serwis kas i wag.

Produkty i usługi

Rozpoczynasz własną działalność gospodarczą? A może zależy Ci na wymianie używanej kasy bądź wagi? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Firma Interzeg z siedzibą we Wrocławiu, zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także serwisem sklepowych kas fiskalnych. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży.

W naszej ofercie znajdziesz najnowocześniejsze wagi i kasy sklepowe. Oprócz tradycyjnych urządzeń tego typu, możemy zaproponować także kasy mobilne. Są to lekkie urządzenia, z których możesz korzystać w zasadzie w każdym miejscu. Dzięki wbudowanym akumulatorom, można z nich korzystać nawet przez wiele godzin.

Wśród nowości, możemy wymienić także kasę z panelem dotykowym. Łączy ona w sobie łatwą, intuicyjną obsługę oraz wytrzymałość na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Jestto kasa fiskalna, którą można określić, jako uniwersalną, solidną i przede wszystkim poręczną.

Oferujemy produkty znanych i sprawdzonych firm, takich jak: Elzab, Novitius, Symplex, T-Scale, czy Fawag. Legalizacja kasy? Po zakupie, pomożemy dokonać wszystkich niezbędnych formalności, a Ty niemal od razu możesz rozpocząć rejestrowanie sprzedaży.

Nie chcesz wymieniać kasy na nową? Z pewnością zainteresują Ciebie nasze usługi serwisowe. Jeżeli potrzebujesz dokonać naprawy kasy fiskalnej lub przeprowadzić coroczny przegląd techniczny, to w naszym punkcie przy ul. Łęczyckiej 18 we Wrocławiu, możesz liczyć na fachową pomoc. Dla klientów, którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście, przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję odbioru kasy do naprawy.

Wiemy, jak istotny jest czas oraz optymalny poziom cen. Dlatego nasi doświadczeni specjaliści dokonują napraw i przeglądów w możliwie najszybszym czasie. Łączymy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny. Już dzisiaj zapraszamy Ciebie do kontaktu – doradzimy odpowiedni wybór urządzeń rejestrujących sprzedaż dla Twojej firmy.

Certyfikaty

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(2 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Tomasz
2018-09-03
Polecam !
Paweł
2018-06-28
Solidnie, szybko, profesjonalnie ! Nic więcej nie trzeba dodawać
kasy fiskalne, kasy sklepowe, wagi, serwis kas, serwis wag, naprawa kas, naprawa wag, sprzedaż kas, sprzedaż wag

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Łęczycka 18
53-632 Wrocław, woj. dolnośląskie