Rejestracja Pojazdów Davyd Prokopiuk

Zarejestrujemy Twój samochód w jeden dzień!

Tablice rejestracyjne
ul. Bałuckiego 1 lok. 5, 50-034 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
793 333 373
Davyd Prokopiuk ul. Bajana 11/1 54-129 Wrocław
793333373
Adres korespondencyjny
ul. Bałuckiego 1 lok. 5, 50-034 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Rejestracja samochodu w jeden dzień. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej rejestracji samochodów, pojazdów sprowadzony z zagranicy (nawet z poza UE). Posiadamy bogate doświadczenie, zaufali nam setki klientów.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rejestracji pojazdów osobowych i ciężarowych. Pomagamy w rejestracji pojazdów sprowadzonych z krajów UE i nie tylko.

Obsłużyliśmy tysiące klientów którzy nam zaufali.

Pomoc w rejestracji samochodów sprowadzanych z zagranicy.

Rejestracja samochodu sprowadzanego z zagranicy może trwać nawet 2-3 dni.Załatwienie wszelkich formalności jest czasochłonne i nie każdy ma na to czas.

Na szczęście z takiej sytuacji jest wyjście.

Rejestracja pojazdów Wrocław może być wykonana przez specjalistyczną firmę, a samemu można zająć się tym, co lubi się robić.

Sprowadzone auto z Niemiec:

Duża ilość samochodów w naszym kraju sprowadzana jest z Niemiec, Belgii i Holandii. Sprowadzenie auta zagranicy wymaga przetłumaczenia dokumentów, wydania nowych tablic rejestracyjnych, załatwienia formalności w Wydziale Komunikacji i Urzędzie Skarbowym. To czasami godziny stania w kolejkach i wypełniania kolejnych dokumentów. Kto ma dziś na to czas? Żyjemy w świecie, w którym każda chwila jest cenna i każdą chcielibyśmy wykorzystać jak najlepiej. Niestety samochód przerejestrować trzeba.

I tu właśnie alternatywą jest pomoc przy rejestracji samochodów sprowadzanych z zagranicy. Usługa ta powstała, by odciążyć kupujących od czasochłonnych obowiązków związanych z rejestracją i płatnościami celnymi. Obsłużyliśmy tysiące klientów.

Specjalizujemy się:

- kompleksowe rejestracje samochodów, pojazdów sprowadzony z krajów UE i poza UE ( Rosji, Ukrainy itp.),
- tłumaczenie dokumentów,
- załatwianie formalności dot.rejestracji pojazdów w urzędach: Urząd Celny, Urząd Skarbowy, Wydział Komunikacji, Ubezpieczenia Pojazdów OC, AC.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rejestracji pojazdów osobowych i ciężarowych. Pomagamy w rejestracji pojazdów sprowadzonych z krajów UE i nie tylko.

Obsłużyliśmy tysiące klientów którzy nam zaufali.
Marki i specjalizacje
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej rejestracji samochodów, pojazdów sprowadzony z zagranicy (nawet z poza UE). Posiadamy bogate doświadczenie, zaufali nam setki klientów. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi i zwykłymi - WSZYSTKIE JĘZYKI, załatwiamy formalności związane z AKCYZĄ. Nie musisz tracić czasu na bieganie po urzędach i stanie w kolejkach. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie bez wychodzenia z domu.

Zadzwoń +48 793333373 i umów się na spotkanie już dziś.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marek
Korzystałem z usług firmy i mogę spokojnie Poleci. Dokumenty przekazałem rano w godzinach popołudniowych auto było zarejestrowane.