Zaryna Lohvin

Przeprowadzki na terenie całego kraju i Unii Europejskiej

Transport samochodowy
ul. Białoskórnicza 15-16/1, 50-134 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię
Zaryna Lohvin

Informacje

Opis działalności
OptimalTrans to firma, której właścicielką jest Zaryna Lohvin. Przedsiębiorstwo ma siedzibę we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 2004 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w przeprowadzkach, które realizujemy zarówno na terenie Polski, jak i całej Unii Europejskiej. Wykonujemy je na rzecz Klientów indywidualnych oraz firm. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę.

Zajmujemy się przeprowadzkami domów, mieszkań, firm oraz biur. Oferujemy Państwu:
- przewóz mebli,
- przewóz antyków,
- przewóz dzieł sztuki,
- przewóz sprzętu AGD i RTV,
- przewóz materiałów budowlanych,
- przewóz pojazdów.

Zapewniamy transport motocykli, quadów, skuterów oraz rowerów. Zajmiemy się pakowaniem, demontażem oraz montażem mebli, oferujemy ich wnoszenie i wynoszenie. Na życzenie Klienta przeprowadzimy utylizację starych mebli oraz AGD. Zajmiemy się transportem pojedynczych elementów na terenie Wrocławia.

Oferujemy Państwu całodobowe pogotowie, zapewniamy rozładunek i załadunek z wnoszeniem. Zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów, by dojechały do Państwa w idealnym stanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Michalina
Zdecydowanie polecam, profesjonalnie zrealizowana przeprowadzka całego biura. Szubko i bezproblemowo.
M
Mateusz
Polecam każdemu kto szuka dobrej ekipy przeprowadzkowej, pomogli nam przeprowadzić się do innego miasta.
P
Paweł
Dzięki nim udało się wykonać przeprowadzę sprawnie i przyjemnie, przewieźli meble, dobrze zabezpieczyli antyki, bez problemu przetransportowali mi też quada.
D
dorianD
Nieoceniona pomoc podczas przeprowadzki, zajęli się wszystkim – zdemontowali meble, zabezpieczyli i przewieźli, wszystko zamontowali w nowym mieszkaniu. Sprawnie i w dobrej cenie.
H
Hubert
Mają odpowiednia flotę, dzięki czemu bez problemu realizują przeprowadzki całych firm. U nas sprawdzili się doskonale, zajęli się też utylizacją starych mebli biurowych i niepotrzebnego sprzętu.
O
Ola
Korzystaliśmy z sług tej firmy kiedy zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do Polski. Nie było to łatwe zadanie, bo przez lata zgromadziliśmy wiele rzeczy, ale dzięki nim przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie – w dodatku nie zapłaciliśmy dużo.