Zaryna Lohvin

Przeprowadzki na terenie całego kraju i Unii Europejskiej

Przeprowadzki
ul. Białoskórnicza 15-16/1, 50-134 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
736 673 442
Adres korespondencyjny
ul. Białoskórnicza 15-16/1, 50-134 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Optimal to firma, której właścicielką jest Zaryna Lohvin. Przedsiębiorstwo ma siedzibę we Wrocławiu. Specjalizuje się w przeprowadzkach, a usługi transportowe świadczy od 2004 roku. Wykonuje je na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo firmy przeprowadzkowej, to najlepszym wyborem jest ta prowadzona przez Zarynę Lohvin. Optimal zajmuje się przeprowadzkami na terenie Polski i poza jej granicami, w innych państwach Unii Europejskiej. Gwarantuje szybkie realizowanie zamówienie, atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę. Podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, dzięki czemu klienci mogą sami zdecydować czy firma ma demontować meble i później je montować, czy tylko ograniczyć się do przewiezienia sprzętów. Usługi przewozowe obejmują liczne przedmioty i sprzęty, np. biurka, RTV, AGD, rowery, motocykle i antyki.

Oferta, którą przygotowano dla klientów to:
-przeprowadzki biur
-przeprowadzki magazynów
-przeprowadzki archiwów
-przeprowadzka mieszkań
-przeprowadzki domów

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Optimal, w tym cennik usług, znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń