Archon Zakład Pogrzebowy

Usługi pogrzebowe
ul. Bogusławskiego 33, 50-023 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(29 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Archon Zakład Pogrzebowy jest Wrocław w województwie dolnośląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi pogrzebowe.
Pracownicy Archon Zakład Pogrzebowy udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: zaklad@zaklad-pogrzebowy.com.pl lub telefon: (71) 33...
Siedziba firmy Archon Zakład Pogrzebowy znajduje się pod adresem 50-023 Wrocław ul. Bogusławskiego 33. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Archon Zakład Pogrzebowy. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(29 opinii) napisz opinię
D
Diana
Usługi pogrzebowe jakościowo przewyższają konkurencję w rozsądnej cenie.
A
Adam
W ubiegłym miesiącu zmarł mój brat. Poszliśmy do Archonu, który miał biuro na naszej ulicy. Wybór ich domu pogrzebowego to było szczęście w nieszczęściu. Archon przygotował przepiękny pochówek. Chalili go nawet krewni, którzy przyjechali z Trójmiasta. Jeszcze raz dziękuję całej firmie Archon.
M
Milena
Jestem w 100% zadowolona z obsługi oraz ceremonii pożegnania przez Archon z ulicy Bogusławskiego. Dziękuję.
M
Mariusz
Z całego serca polecam usługi pogrzebowe świadczone przez zakład Archon. Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelności oraz uczciwości w stosunku do klienta pogrążonego w żałobie.
M
Marta
Polecam Archon za bardzo dobrze przeprowadzony pochówek mojej siostry Katarzyny W. Dodatkowo firma jest mocno transparentna kosztowo - wszystko jest od początku do końca jasne. Nie ma ukrytych haczyków czy dochodzących kosztów. Wiem, że niestety nie jest tak wszędzie więc dlatego o tym wspominam
M
J
Marta Jakusz
Ostatnia droga pożegnania dopracowana w każdym elemencie. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na ten zakład pogrzebowy.
K
Krzysztof
Dziwnie wystawiać opinię usłudze, z której nikt z nas nie chciałby skorzystać ale każdy kiedyś w końcu musi. Ja pierwszy raz skorzystałem z usług firmy Archon w 2018 roku. Wówczas nie wystawiłem opinii, bo po prostu mi to uciekło. Teraz Archonowi powierzyłem kolejny pochówek i po tym w jak profesjonalny sposób wywiązali się z zadania jestem im to winien. Szczerze polecam!
T
K
Tadeusz Królikowski
Zaufałem Archonowi i zdecydowałem się na pogrzeb mamy właśnie u nich. Nie żałuję. Kompleksowa i serdeczna obsługa w biurze, piękna kaplica na obrzeżach Wrocławia i możliwość pożegnania się w kameralnym otoczeniu. Warto wspomnieć jeszcze o dostojnych Panach z orszaku pogrzebowego oraz uzdolnionym Skrzypku. Całość oceniam na ocenę celująca.
J
Jolanta
Mama odeszła we śnie, w domu. Byłam sama z rocznym synkiem i bardzo mnie to zestresowało. Po tym jak lekarz orzekł zgon zadzwoniłam do przyjaciółki, która poleciła mi Archon. Cieszę się, że jej posłuchałam. Panowie z zakładu byli w ciągu godziny. Następnie poszłam do biura na Bogusławskiego i tam Pani Anna pomogła mi z dokumentami. Pogrzeb odbył się na 4. dzień. Ceremonia była taka jak chciałam. Bardzo dziękuję całej firmie za tak profesjonalną obsługę.
A
W
Aneta Wójcik
Z Archonem zetknęłam się rok temu na pogrzebie sąsiadki. Teraz gdy odeszła moja mama zdecydowałam się na ich usługi. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Państwa firmę wszystkim znajomym, bo wiem, że jesteście tego warci.
G
Gosia
Jestem niezmiernie wdzięczna zakładowi Archon z ulicy Kiełczowskiej za uprzejmość, wyczucie oraz takt podczas organizacji ostatniego pożegnania brata Wojciecha. Wszystko było bez zarzutu. wielkie dzięki!
J
S
Jurek Sowa
Chciałbym wyrazić wielkie słowa uznania dla domu pogrzebowego Archon. Za Państwa pracę, podejście do rodziny oraz uczciwość. dziękuję serdecznie!
A
Anna
Dom pogrzebowy z prawdziwego zdarzenia. Łączą przeszłość z przyszłością. Pierwszy raz widziałam żałobny kontakt konny a jednocześnie dostałam e-nekrolog, co ułatwiło mi bezproblemowe dotarcie na ceremonię. Jak dla mnie świetna firma.
M
J
Milena Janik
Dziękuję za organizację ostatniej drogi śp. Marleny Janik. Powaga, godność współczucie to to czego potrzebowaliśmy tego dnia. I to dostaliśmy. Archon zajął się wszystkim, o nic nie musieliśmy się martwić. Bardzo dziękuję całej firmie.
W
O
Wojciech Olcha
Dziękuję zakładowi Archon za ostatnie pożegnanie mojego brata. Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane i wykonane. Jak dla mnie jesteście najbardziej solidni a jednocześnie najbardziej uczciwi. Polecam wasze usługi znajomym i nie tylko.
J
Jolanta
Zawsze odejście bliskiej osoby jest bolesnym przeżyciem. Nie myślimy wówczas racjonalnie, bo świat właśnie dla nas się zatrzymał. W takich momentach warto zdecydować się na Archon. Ja byłam ich klintką dwa razy i całego serce polecam ich usługi.
W
P
Wiktoria Połomska
W imieniu całej rodziny Połomskich chciałabym podziękować zakładowi Archon za organizację ostatniej drogi śp. Agaty Połomskiej. Jesteśmy Państwu wdzięczni za wyczucie, takt oraz profesjonalizm. Serdeczne Bóg Zapłać.
M
Mariusz
Bardzo dziękuję zakładowi Archon za profesjonalne przygotowanie i obsługę pogrzebu mojej mamy Krystyny. Polecam ten zakład pogrzebowy, bo wiem, że w branży tej łatwo się nadziać a Archon to firma z wysoką etyką, świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz dziękuję.
M
J
Marlena Jankowska
Dziękuję zakładowi Archon z ulicy Gubińskiej i sympatycznej pracującej tam Pani Małgorzacie za organizację ceremonii pogrzebowej mojej siostry ciotecznej Marleny. Ponieważ uczestniczyłam w rozmowach i ustaleniach wiem jak wspaniałe podejście jest osób pracujących w tym zakładzie do żałobników. Zresztą nie tylko do żałobników, bo jak widziałam z jaką czcią Panowie nieśli urnę a później umieszczali ją w ziemi pokazuje tylko, że pracują tam osoby z powołania, które doskonale wczuwają się w wykonywaną pracę i nie traktują swoich obowiązków podmiotowo.
J
B
Justyna Ball
Zdecydowałam się napisać tą opinię, bo byłam w styczniu na pogrzebie organizowanym przez Archon i w kwietniu na organizowanym przez firmę konkurencyjna. Poziom usługi to niebo a ziemia. W Archonie naprawdę rodzina ma gwarancję wysokiej jakości wykonanej usługi poczynając od trumny, oprawy kwiatowej, muzycznej, ubiorze i postawie personelu a na luksusowej karawanie kończąc. Jeśli będę zmuszona sama skorzystać z usług pogrzebowych to z całą pewnością wybiorę markę Archon.
M
Ż
Mariola Żygadło
Jestem bardzo wdzięczna zakładowi ARCHON za organizację pochówku mojej najbliższej przyjaciółki Mileny. Dzięki Państwa pracy wszystko wyglądało naprawdę bardzo dostojnie i elegancko. Wiem, że nic nie zwróci życia Milce ale dzięki temu jej mąż mógł uczcić jej życie a my mogliśmy się nastrojowo pożegnać. Jeżeli widziała to z góry to z pewnością była zadowolona…
W
Wiktor
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pogrzeb wykonany dokładnie tak jak było ustalone. Szczególnie polecam skorzystanie z usługi pani skrzypaczki. Naprawdę podniosła rangę uroczystości, czym zrobiła na mnie wrażenie. Wielki plus to jeszcze bardzo elegancko ubrani panowie w orszaku żałobnym.
J
Jurek
Wystawiam tą opinię, ponieważ jestem bardzo zadowolony z zorganizowanego ostatniego pożegnania mojej siostry. Państwa podejście do całej naszej rodziny zrobiło na mnie duże wrażenie. Bardzo dziękuję Pani Annie z ulicy Bogusławskiego za dużo serca oraz pomoc w organizacji stypy.
J
O
Janina Olsza
Bardzo dobra obsługa oraz wysoka jakość ceremonii pogrzebowej. Firma pomogła mi od pierwszego telefonu gdy zadzwoniłam, że odszedł dziadek. Poprowadziła mnie za rękę przez cały proces ustalania szczegółów i na końcu nawet zapewnili piękne wieńce oraz utalentowaną Skrzypaczkę. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
T
P
Tomasz Pakulski
Podejście do klienta, obsługa, jakość karawanu - wszystko oceniam na bardzo wysokim poziomie. Chociażbym chciał to nie mogę znaleźć rzeczy do poprawy. Może tylko wartość zasiłku pogrzebowego powinna być waloryzowana a nie stać w miejscu, bo ceny idą jak szalone do góry a zasiłek tylko 4 tysiące. Ale to już przecież nie od nas jest zależne.
M
K
Mirek Kołek
statnie pożegnanie mamy zleciliśmy zakładowi Archon. Pani pracująca w biurze przy ulicy Bogusławskiego (przepraszam ale nie pamiętam imienia) sprawnie załatwiła wszystkie formalności związane z pochówkiem i wytłumaczyła mi co muszę zrobić aby pogrzeb odbył się na cmentarzu który wybrałem. Jednym słowem poprowadziła mnie za rękę, za co jestem bardzo zobowiązany. Ceremonia była taka jak chcieliśmy - skromna ale elegancka. Polecam ten zakład każdemu kto potrzebuje fachowej oprawy ceremonii pogrzebowej i pomocnej dłoni.
S
S
Sławek S.
Pragnę podziękować Pani Małgorzacie za poprowadzenie mnie przez cały proces organizacji uroczystości pogrzebowej. Jestem wdzięczny również panom, którzy szli w orszaku żałobnym. Państwa wygląd oraz elegancki ubiór jest wart podkreślenia. Dziękuję też, że udało się Państwu zorganizować skrzypaczkę pomimo daty pogrzebu - był długi weekend.
M
J
Marlena Jaskólska
Polecamy zakład Archon każdemu, przed kim stoi wybór zakładu pogrzebowego. Niedawno nasza rodzina zorganizowała pogrzeb babci. W zakładzie Archon wybraliśmy trumnę, kir żałobny, wieńce, skrzypaczkę i srebrny karawan. Wszystko na czym nam zależało załatwiliśmy na miejscu i to za bardzo przystępną cenę.
S
B
Sylwia Bonisławska
Nie wystawiam raczej komentarzy, ale to, w jaki sposób zakład Archon przeprowadził mnie przez cały proces organizowania pogrzebu musi być docenione. Dziękuję Pani Agnieszce za ciepło i zrozumienie, jakim mnie obdarzyła, Panom niosącym ciało mojej Mamy – za ich delikatność i powagę, za pomoc w wyborze trumny, za piękne wieńce i co najważniejsze za włożone serce.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.

Dbamy o Twoja prywatność

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.

Dzięki nim zapewniamy prawidłowe działanie strony internetowej, a także możemy lepiej dostosować ją do preferencji użytkowników. Pliki cookies umożliwiają nam analizę zachowania użytkowników na stronie, a także pozwalają na odpowiednie dopasowanie treści reklamowych, również przy współpracy z wybranymi partnerami. Możesz zarządzać plikami cookies-eu, przechodząc do Ustawień. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.

Zaawansowane ustawienia cookies

Techniczne i funkcjonalne pliki cookie umożliwiają prawidłowe działanie naszej strony internetowej. Wykorzystujemy je w celu zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego wyświetlania strony. Dzięki nim możemy ulepszyć usługi oferowane za jej pośrednictwem, na przykład dostosowując je do wyborów użytkownika. Pliki z tej kategorii umożliwiają także rozpoznanie preferencji użytkownika po powrocie na naszą stronę.

Analityczne pliki cookie zbierają informacje na temat liczby wizyt użytkowników i ich aktywności na naszej stronie internetowej. Dzięki nim możemy mierzyć i poprawiać wydajność naszej strony. Pozwalają nam zobaczyć, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po niej i jakimi informacjami są zainteresowani. Dzięki temu możemy lepiej dopasować stronę internetową do potrzeb użytkowników oraz rozwijać naszą ofertę. Wszystkie dane są zbierane i agregowane anonimowo.

Marketingowe pliki cookie są wykorzystywane do dostarczania reklam dopasowanych do preferencji użytkownika. Mogą być ustawiane przez nas lub naszych partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony. Umożliwiają rozpoznanie zainteresowań użytkownika oraz wyświetlanie odpowiednich reklam zarówno na naszej stronie, jak i na innych stronach internetowych i platformach społecznościowych. Pliki z tej kategorii pozwalają także na mierzenie skuteczności kampanii marketingowych.