Pawlik Jarosław Magic Home

Studio tapet i sztukaterii - tradycja, elegancja, indywidualizm

Tapety
ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Poniedziałek 10:00 - 20:00
Wtorek 10:00 - 20:00
Środa 10:00 - 20:00
Czwartek 10:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 20:00
Niedziela 10:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(71) 781 03 18
717810318
studio@magichome.com.pl
501616313
Pawlik Jarosław Magic Home

Informacje

O nas
Filozofią naszej firmy są hasła tradycja, elegancja indywidualizm.
Naszą misją od lat jest tworzenie klimatu wnętrz – zarówno mieszkań, domów, hoteli, jak i innych lokali użytkowych. Celem jest przede wszystkim nadanie im niepowtarzalnego charakteru i stylu zamierzonego przez naszych klientów, ale także najlepsze z możliwych przystosowanie ich do spełnianych później funkcji. Dlatego tak bardzo staramy się promować wiedzę, która umożliwia optymalizację doboru materiałów w stosunku do przeznaczenia pomieszczenia.

Rozbudowana oferta tapet, sztukaterii i listew, składająca się z kilkunastu tysięcy artykułów, nie jest naszym jedynym atutem. Długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z najbardziej renomowanymi producentami europejskimi. Regularny udział w targach branżowych na całym świecie pozwala nam błyskawicznie dostrzegać zmiany w trendach, a nawet z dużym wyprzedzeniem poznawać je i przenosić na rodzimy grunt.

Dzięki wieloletniej działalności w branży, jesteśmy w stanie zaproponować ofertę dostosowaną do specyficznych potrzeb poszczególnych klientów.

Oferujemy także dogodne warunki współpracy dla architektów wnętrz oraz przedstawicieli detalicznych punktów sprzedaży.

Wieloletnie doświadczenie, oryginalne pomysły i zaangażowanie w każdy projekt pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta i indywidualne podejście. Wiemy, jak ważne jest to dla tych, którzy cenią sobieurok swoich wnętrz, a przede wszystkim ich niepowtarzalność.

Kilkanaście tysięcy produktów w ofercie oraz bardzo elastyczne warunki współpracy z architektami wnętrz i dekoratorami w całej Polsce pozwalają nam realizować projekty nawet w najdalszych regionach.
Opis działalności
Siedziba firmy Magic Home znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2002 roku. Właścicielem firmy jest Jarosław Pawlik. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Dzięki wieloletniej działalności w branży, jesteśmy w stanie zaproponować ofertę dostosowaną do specyficznych potrzeb poszczególnych klientów. Obsługujemy:
- klientów inwestycyjnych (restauracje, hotele, biura, itd.)
- dystrybucyjnych
- indywidualnych
- biura projektów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- tapety takich producentów jak m.in.: York, Wallquest, Arte, Marburg, Col&Son, Casadeco, Caselio, Texam, Portofino, Eifinger, Harlequin, Versace, Ralph Lauren i wiele innych
- murale ścienne Wall&deco, Skinwall
- okładziny ścienne i obiektowe
- sztukaterię
- listwy płaskie
- listwy przypodłogowe
- listwy oświetleniowe
- rozety
- kleje do tapetowania
- kleje do tapet
- kleje do sztukaterii
Marki i specjalizacje
W sprzedaży posiadamy tapety marek amerykańskich (Wallquest, York, Seabrook), włoskich (Texam, Portofino), niemieckich (Marburg), angielskich (Col&Son, Graham Brown, Harlequin), francuskich (Casadeco, Caselio, Casamance) a także ekskluzywne murale ścienne, tworzone pod wymiar ściany, włoskich producentó Wall&deco oraz Skinwall.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
strzeliński, lubiński, kłodzki, oleśnicki, górowski, polkowicki, dzierżoniowski, jaworski, oławski, milicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń