Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszula Rajkowska

Adwokaci
ul. Braniborska 2/10/203, 53-680 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(1)
(4)
(5)

Informacje

Adwokaci to branża, w której Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszula Rajkowska prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Wrocław w województwie dolnośląskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 513 831... lub napisz wiadomość e-mail na adres adw.rajkowska@wp.pl
Siedziba firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszula Rajkowska znajduje się pod adresem 53-680 Wrocław ul. Braniborska 2/10/203,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kancelaria Adwokacka Adwokat Urszula Rajkowska.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Martyna
rzetelna kancelaria frankowa dobrze prowadzą sprawy z bankiem
A
Adam
Bardzo dobre podejście do klienta.
S
Stanisław
Pani Urszula jest bardzo dobrze zorientowana w sprawach kredytów frankowych. Z sukcesem pomogła mi w sporze z mbankiem, za co serdecznie dziękuje. Przez całą współpracę Pani była bardzo kontaktowa i ze spokojem tłumaczyła wszystkie zawiłości związane z moim kredytem, a moją sprawę prowadziła w pełni profesjonalnie.
M
mario
bardzo sympatyczna pani adwokat dobrze mi doradziła
E
Ewa
kredyt frankowy z GE Money
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.