Junkers Henryk Borycki

Naprawiamy i instalujemy urządzenia grzewcze

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Braniborska 7, 53-680 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Poniedziałek 09:00 - 12:00
Wtorek 09:00 - 12:00
Środa 09:00 - 12:00
Czwartek 09:00 - 12:00
Piątek 09:00 - 12:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Junkers Henryk Borycki

Informacje

Opis działalności
w Firmie Junkers zajmujemy się naprawą i instalacją urządzeń grzewczych już od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, a założycielem jest Henryk Borycki. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Junkers działamy na rynku już od niemal dwóch i pół dekady. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi urządzeń grzewczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywać szybkie oraz rzetelne naprawy. Zaopatrujemy serwis marki Junkers w części zamienne. Podejmujemy się również ścisłej współpracy z autoryzowanymi Instalatorami Junkersa, a także dbamy o koordynacje pracy autoryzowanego serwisu w województwie dolnośląskim. Dzięki temu mamy pewność, że instalacje są wykonane profesjonalnie oraz starannie.

Do naszych zadań należą między innymi:

- pierwsze uruchomienia,
- naprawy gwarancyjne,
- naprawy pogwarancyjne,
- konserwacje i przeglądy.

Doskonale wiemy, że zadbanie o urządzenia grzewcze gwarantuje zarówno ciepło, jak i bezpieczeństwo, dlatego świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy fachową pomoc techniczną oraz doradztwo w zakresie urządzeń grzewczych. Gwarantujemy solidność oraz profesjonalizm świadczonych usług.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń