Zapakujemy.pl

Opakowania
ul. Góralska 22, 53-610 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 076 321
Adres korespondencyjny
ul. Góralska 22, 53-610 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Zapakujemy.pl to sklep z Wrocławia, specjalizujący się w sprzedaży opakowań. Firma oferuje swoim klientom rozwiązania, które przydają się podczas transportowania i składowania towarów. Są wytrzymałe, funkcjonalne i trwałe oraz dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dotyczy to przede wszystkim kartonów i pudełek. W zależności od wielkości dostępne są kartony na dokumenty i kartony przeprowadzkowe.
Produkty i usługi
Do zabezpieczania zawartości kartonów służą przekładki kartonowym taśmy klejące i wypełnienia w rodzaju woreczków z powietrzem, kulek styropianowych i innych materiałów. Dzięki nim nawet najbardziej wyboista droga albo niezbyt ostrożne obchodzenie się z przesyłką w magazynie nie zepsują zawartości.

Zapakujemy.pl to również sklep sprzedający:

- woreczki strunowe
- folie stretch
- folie bąbelkowe
- taśmy klejące z nadrukiem
- torby foliowe

Do zabezpieczania większych przesyłek, np. luster służą karimaty polietylenowe oraz folie. Z kolei do transportowania mebli i luster przeznaczone są piankowe profile.

Poza wymienionymi materiałami w sklepie można kupić papier pakowy, koperty, tuby tekturowe i torby papierowe.

Klienci sklepu znajdują tu nie tylko materiały do pakowania, ale również wszystko co potrzebne do zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy. Są to kaski, buty, okulary i maski. Dostępne są też kurtki i ochronniki słuchu.

Dodatkowe informacje i możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej Zapakujemy.pl. W sprawie zakupu można się kontaktować telefonicznie i mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń