TOP FINISH Marcin Jakóbowski

Wykańczanie wnętrz
ul. Kościuszki 21, 50-027 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma TOP FINISH Marcin Jakóbowski prowadzi działalność w branży Wykańczanie wnętrz. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: marcin@topfinishworld.com lub telefonicznej 694 457 700 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę TOP FINISH Marcin Jakóbowski znajdziesz pod adresem 50-027 Wrocław ul. Kościuszki 21,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych TOP FINISH Marcin Jakóbowski.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Z
L
Klienci z Lubina
Szanowni potencjalni klienci firmy Top Finish, jeśli rozważacie nawiązanie współpracy z Panem Marcinem Jakóbowskim, nie wahajcie się dłużej. Uwierzcie, że wybór jego firmy będzie najlepszą decyzją, jaką w kwestii remontu mogliście podjąć. Wczoraj odebraliśmy ostatni etap robót: profesjonalnie, fachowo, czysto (z gratisowym doradztwem na przyszłość). Pan Jakóbowski to profesjonalista na każdym etapie prac i tego (co zrozumiałe) wymaga od inwestorów. Zatem: jeśli stać was na równie profesjonalne podejście (czyli szacunek) do pracy Pana Jakóbowskiego, nie zwlekajcie (i liczcie na cud wolnych terminów :)Pozdrowienia Panie Marcinie i do zobaczenia przy okazji kolejnych inwestycji:)
R
W
Rafał Wojtkowiak
POLECAM EKIPĘ !!!! Każdy dzień opóźnienia to ogromne straty dla mojego przedsiębiorstwa i zależało mi na ekipie działającej jak w programach remontowych typu "Dorota Was Urządzi" :) Co prawda nie trwało to 3 dni, ale 2 tygodnie to i tak ekspresowy czas w porównaniu z tym co oferowały inne ekipy we Wrocku. Oddałem im pod remont lokal w centrum Wrocławia. Zależało mi na szybkiej i solidnej realizacji. Dodatkowo, przy większej stawce zgodzili się na wykonywanie prac podczas weekendów co jeszcze bardziej skróciło czas remontu. Uczciwy i przede wszystkim profesjonalny kolektyw jako zespół remontowy. Dokładnie wykonane pracę i jesteśmy w trakcie ustalania kolejnych prac w innym lokalu naszego oddziału. Satysfakcja z podjętej współpracy 100%-centowa
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.