TOP FINISH Marcin Jakóbowski

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, agencjom i firmom dziękujemy.

Wykańczanie wnętrz
ul. Kościuszki 21, 50-027 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 10:00 - 20:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
694 457 700
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 21, 50-027 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
NIE ŻYCZYMY SOBIE KONTAKTU W SPRAWIE KREDYTÓW! REMONT? Najlepszy We Wrocławiu! Kompleksowe Usługi Remontowe. 20 Lat Doświadczenia W Branży. Umiejętności Zdobyte Na Terenie Kraju, a Także W USA Austrii Norwegii. Kompleksowe Wykończenia Wnętrz Na Najwyższym Poziomie! SPRAWDŹ! 694 457 700, marcin@topfinishworld.com. ZAPRASZAM DO KONTAKTU!
Produkty i usługi
Jeżeli szukasz usług remontowych na terenie Wrocławia i okolic, jesteś w odpowiednim miejscu. Fraza: "Remont Wrocław" nie oddaje pełnej gamy usług jaką świadczę.

Zajmuję się kompleksowym wykańczaniem wnętrz obejmującym:
- obróbkę drewna (także drewno egzotyczne),
- obróbkę kamienia (i bardziej zaawansowane prace kamieniarskie),
- metaloplastykę,
- malowanie natryskowe,
i wiele, wiele innych prac remontowych.

Jakich? Zadzwoń i zapytaj: tel: 694 457 700.

Nie tylko remont Wrocław. To aż 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej zdobywałem za granicą m.in w Austrii, Holandii, Norwegii i w USA, gdzie pracowałem 8 lat w dwóch wielkich firmach- US Home i Lenar. Dzięki temu świadczę usługi remontowe na najwyższym poziomie. Uczyłem się od najlepszych Mistrzów z całego świata. Najnowsze trendy i techniki nie są mi obce.

Korzystam z najlepszych narzędzi i materiałów, a każde zlecenie traktuję jako indywidualne wyzwanie. Nie boję się napiętych terminów, niekonwencjonalnych rozwiązań i dobro klienta jest dla mnie największą wartością. Swoją działalnością zaprzeczam utartym stereotypom na temat "fachowców" - hołduję bezwzględnej uczciwości wobec klienta i najwyższej jakości wykonanej pracy z pełną dbałością o najmniejsze szczegóły, a także co szczególnie ważne- terminowej realizacji zlecenia.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się ze mną pod numerem tel: 694 457 700.

Zachęcam też do obejrzenia galerii, aby zapoznać się z efektami końcowymi moich prac remontowych.

Oferta:
- profesjonalne wykończenie,
- malowanie natryskowe ścian,
- kamień w łazience,
- kamień w kuchni,
- kamień w domu,
- drewno w łazience,
- obróbka kamienia,
- obróbka drewna,
- tynki weneckie (stiuki),
- tynki strukturalne,
- trawertyny,
- sztukaterie,
- przecierki,
- gąbkowania,
- układanie kamienia:
- marmur, granit, wapień, łupek,
- układanie terakoty,
- kominek w łupku,
- sauna sucha,
- sauna parowa,
- nowoczesna łazienka,
- remont całego mieszkania,
- adaptacje pomieszczeń.
Marki i specjalizacje
Uprzejmie prosimy aby firmy ubezpieczeniowe i kredytowe nie kontaktowały się z nami w celu przedstawienia oferty marketingowej.
Certyfikaty
Aby zobaczyć rekomendacje moich klientów proszę zobaczyć wybrane realizacje w galerii na stronie: http://topfinishworld.com/wybrane-realizacje/

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
G
N
PRACA GORSZA NIŻ ZŁA
2019-09-21 11:54:46
UWAGA LUDZIE!!!!! UCIEKAJCIE OD TEGO WYKONAWCY!!! ZŁOŚLIWIE ROBI ZNISZCZENIA, NIE SZANUJE KLIENTA, POZIOM PRAC ZEROWY TO MAŁO POWIEDZIANE A ZA ZWRÓCENIE UWAGI, ŻE PRACA NIE SPEŁNIA OCZEKIWAŃ ODPŁACA SIĘ POUCINANYMI KABLAMI!! ŻENUJĄCE, MAM NADZIEJĘ, ŻE W KOŃCU TRAFISZ MARCINIE NA TAKĄ SAMĄ OSOBĘ JAK TY I ZOBACZYSZ ŻE TO NIE POPŁACA!!!! PRACA LEPSZA NIŻ DOBRA TO ŻART... MOTTO TWOJEJ "FIRMY" POWINNO BRZMIEĆ PRACA GORSZA NIŻ ZŁA.... W 100 % ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PONIŻEJ Alex Yeremenko, GŁADZIE WYKONANE FATALNIE, NIEDOSZLIFOWANIA, PURCHLE, ZACIEKI Z FARBY. MARCIN ZATRZYMAŁ SIĘ W ŚREDNIOWIECZU NIE UŻYWA LAMPY HALOGENOWEJ, GŁADŹ SZLIFUJE MIKROGĄBKAMI, KTÓRE POZOSTAWIAJĄ RYSY NA CAŁEJ ŚCIANIE, NIE POTRAFI PRACOWAĆ Z KLIENTEM, NIE SŁUCHA, ROBI TOTALNĄ SAMOWOLKĘ!!! PRACUJE NA NAJDROŻSZYCH MATERIAŁACH, A EFEKTU NIE WIDAĆ, CENY SZOKUJĄCE ZA TAKI SŁABY POZIOM!! NACIĄGACZ! OCENA 1 TO I TAK ZA WYSOKO!!