Toyota Centrum Wrocław

Samochody miejskie, terenowe i dostawcze marki Toyota

Dealerzy i sprzedaż samochodów
ul. Legnicka 164-168, 54-206 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Toyota Centrum Wrocław

Informacje

Opis działalności
Toyota Centrum Wrocław to salon autoryzowany salon samochodowy znanej japońskiej marki aut. Działa od 2009 roku, a w 2013 roku rozpoczął sprzedaż samochodów Toyota. Oferuje największy wybór pojazdów oraz korzystne warunki zakupu zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych szukających samochodów do swoich flot.
Produkty i usługi
Samochody marki Toyota są powszechnie uważane za niezawodne. Wygodne, łatwe w prowadzeniu i komfortowe auta można kupić fabrycznie nowe w salonie samochodowym Toyota Centrum Wrocław. Klienci otrzymują tutaj wyczerpujące informacje dotyczące samochodów, warunków zakupu i gwarancji. Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli firm, jak i do klientów indywidualnych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dostępne są samochody miejskie, terenowe, luksusowe oraz dostawcze z silnikami spalinowymi, dieslowskimi i hybrydowym napędem. Oferta aut obejmuje m.in. takie modele jak:
-Toyota Yaris,
-Toyota Corolla,
-Toyota Aygo,
-Toyota Land Cruiser,
-Toyota Hilux,
-Toyota Proace.

Samochody objęte są serwisem mechanicznym, opon oraz blacharsko-lakierniczym. W autoryzowanym warsztacie wykonywane są przeglądy i naprawy z użyciem oryginalnych części. Możliwe jest też wypożyczenie albo kupienie akcesoriów Toyota, w tym boxów dachowych i łańcuchów śniegowych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Toyota Centrum Wrocław. Więcej znajduje się na stronie internetowej salonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń