Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk

Adwokaci
ul. Leszczyńskiego 4 /44 A, 50-078 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(1)

Kontakt

Telefon
725 118 998
Adres korespondencyjny
ul. Leszczyńskiego 4 /44 A, 50-078 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Informacje

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk prowadzi działalność w branży Adwokaci. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk poprzez email: adwokat.szymczyk@o2.pl lub telefon: 725 118 998 .
Firma świadczy działalność pod adresem 50-078 Wrocław ul. Leszczyńskiego 4 /44 A,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Ela
2014-03-04 13:22:28
Fachowy adwokat, prowadził mi sprawę o odszkodowanie, którą wygrał a teraz wygrał moją sprawę rozwodową. Myślę, że mogę polecić tego mecenasa, nie ściemnia i widać u niego pasję. Oczywiście można się dogadać co do ceny i terminu płatności.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.