Kancelaria Adwokacka Emilia Mądrecka

Sprawy o odszkodowania za błędy medyczne i lekarskie

Odszkodowania
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 91/14, 50-019 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Emilia Mądrecka

Informacje

Opis działalności
Emilia Mądrecka jest adwokatem we Wrocławiu. Ukończyła Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Została wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w 2014 roku i od tego czasu działa jej kancelaria. Zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.
Produkty i usługi
Pomoc prawna udzielana przez adwokat Emilię Mądrecką obejmuje m.in. porady prawne, pisemne opinie oraz sporządzanie pism procesowych. Prawnik reprezentuje swoich klientów zarówno na etapie przedsądowym, jak i w sądach. Stara się rozwiązać spory polubownie, dlatego bierze udział w negocjacjach, a kiedy nie przynosi to odpowiednich rezultatów, reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi albo lekarskimi. Sprawy o błędy medyczne i lekarskie to specjalność adwokat. Pomaga zarówno poszkodowanym pacjentom, jak i oskarżonym pracownikom placówek medycznych. Najczęściej ubiega się w imieniu klientów o odszkodowania rekompensujące utracone zdrowie i pozwalające na prowadzenie skutecznej rehabilitacji. Sprawy medyczne, których podejmuje się adwokat, związane są z prawem karnym i cywilnym. Poza tymi gałęziami prawa Emilia Mądrecka zajmuje się też prawem gospodarczym, handlowym, administracyjnym oraz rodzinnym i pracy. Z tego powodu do usług świadczonych przez kancelarię można zaliczyć takie zagadnienia, jak:
-windykacja należności,
-rozwody,
-sporządzanie projektów umów,
-opiniowanie projektów umów,
-odwołanie od decyzji ZUS,
-obsługa prawna firm.

Więcej informacji związanych z adwokat Emilią Mądrecką i prowadzoną przez nią kancelarią prawną znajduje się na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, legnicki, milicki, oleśnicki, oławski, polkowicki, średzki, trzebnicki, Wrocław, wrocławski, ząbkowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe