Zakład Zegarmistrzowski Jarosław Czajkowski

Naprawa i renowacja zegarków.

Zegarmistrzowie
pl. Legionów 17, 50-047 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
666 620 007
Może cię zainteresować
Zakład Zegarmistrzowski Jarosław Czajkowski

Informacje

Opis działalności
Jarosław Czajkowski jest właścicielem zakładu zegarmistrzowskiego, który znajduje się we Wrocławiu, na terenie województwa dolnośląskiego. Oferujemy profesjonalne i skuteczne usługi serwisowe i konserwacyjne. Nasz zakład zegarmistrzowski rozpoczął swoją działalność w 1985 roku. Zajmujemy się fachowym serwisowaniem zegarków ręcznych i ściennych, szwajcarskich, japońskich i rosyjskich.
Produkty i usługi
Usługi zegarmistrzowskie naszego zakładu obejmują wszystkie rodzaje zegarków. Zajmujemy się zarówno zegarkami naręcznymi, jak i ściennymi i kieszonkowymi. Obsługujemy zegarki szwajcarskie (Tissot, Omega, Doxa, Hugo Boss, Certina, Longines, Rado, Growana, Adriatica, Atlantic, Delbana), japońskie (Seiko, Orient, Citizen) oraz rosyjskie (Poljot, Rakieta, Wostok, Zaria, Łucz, Czajka).

Naprawa zegarków wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, ale również imponującej precyzji i specjalistycznego sprzętu, który umożliwia skuteczne wykonanie napraw lub renowacji. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę każdego klienta. W zakładzie możecie Państwo również liczyć na dobre rady i pomoc ze strony personelu.

Nasza oferta to:
• naprawa i renowacja:
- zegarów naściennych,
- zegarków naręcznych,
- zegarków kieszonkowych,
- zegarkówkwarcowych,
- zegarków mechanicznych;
• wymiana i dorabianie szkieł:
- mineralnych,
- szafirowych,
• odnawianie kopert i bransolet z metali szlachetnych i stali nierdzewnej,
• wymiana pasków i bransolet,
• regulacja bransolet,
• wymiana baterii i akumulatorów.

Oferujemy profesjonalne usługi zegarmistrzowskie, podejmiemy się naprawy każdego modelu. Naprawiamy i konserwujemy zegarki kwarcowe i mechaniczne. Mamy szeroki asortyment pasków i bransolet do zegarków. Dodatkowo oferujemy testy szczelności zegarków.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza zapewniły nam ugruntowaną pozycje na lokalnym rynku. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam realizację wielu, nawet nietypowych napraw.

Gwarantujemy punktualność, sumienność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Swoje obowiązki traktujemy z wielkim zaangażowaniem i starannością. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe i miłą atmosferę.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Naprawy zegarków:

Szwajcarskich - Tissot, Omega, Doxa, Hugo Boss, Certina, Longines, Rado, Growana, Adriatica, Atlantic, Delbana

Japońskich - Seiko, Orient, Citizen

Rosyjskich - Poljot, Rakieta, Wostok, Zaria, Łucz, Czajka
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Wrocław

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń