MJM usługi Jacek Miązek

Usuwanie gryzoni, owadów i niebezpiecznych dla zdrowia wirusów oraz bakterii

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
pl. Legionów 3/16, 50-047 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(7 opinii) napisz opinię
MJM usługi Jacek Miązek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MJM znajduje się we Wrocławiu. Firma, której właścicielem jest Jacek Miązek, zajmuje się kompleksowymi usługami DDD, czyli deratyzacją, dezynsekcją i dezynfekcją pomieszczeń. Prowadzi działalność od 2009 r., wykonując prace dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Owady i gryzonie to problem, z którym często muszą się mierzyć właściciele domów i mieszkań oraz osoby prowadzące firmy. Samodzielne pozbycie się szkodników jest bardzo trudne, dlatego najlepszy rozwiązaniem jest skorzystanie z usług świadczonych przez firmę MJM. Skupia ona doświadczonych pracowników, dysponuje specjalistycznym sprzętem i stosuje skuteczne środki tępiące owady oraz gryzonie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia dobierane są odpowiednie metody, a czas realizacji jest maksymalnie skrócony. Przykładem prowadzonych przez MJM prac jest pozbywanie się myszy i szczurów z wnętrz oraz piwnic i ogrodów. Ponadto firma zajmuje się usuwaniem kretów i monitoringiem szkodników. W magazynach i innych miejscach rozstawiane są pułapki na gryzonie i specjalne lampy owadobójcze. Oferta dezynsekcyjna obejmuje:
-zwalczanie karaluchów,
-zwalczanie pcheł,
-zwalczanie mrówek,
-zwalczanie wszy,
-zwalczanie prusaków,
-zwalczanie pluskiew,
-zwalczanie rybików,
-zwalczanie much,
-zwalczanie komarów.

Miejsca zanieczyszczone przez szkodniki, ale też zalane przez wodę i szambo lub zabrudzone w inny sposób są przez pracowników MJM poddawane dezynfekcji. Dzięki temu, po jej zakończeniu wnętrza są pozbawione bakterii, wirusów i grzybów, a nieprzyjemne zapachy bezpowrotnie znikają.

Wymienione informacje dotyczące wykonywanych przez MJM usług to nie wszystko, czego można się dowiedzieć. Po więcej najlepiej zadzwonić, napisać e-maila albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
D
Dmeqi33
Profesjonaliści. Dobierają odpowiednie środki i wiedzą, jak długo trzeba wykonywać opryski, żeby przyniosły skutek.
M
Migluk
Dzięki firmie MJM pozbyłem się z domu prusaków i rybików. Były uciążliwe i na szczęście już ich nie ma!
P
Pepeg97
Używają skutecznych środków na owady. Karaluchy nie miały z nimi szans!
I
Igrek
Specjaliści od dezynfekcji pomieszczeń. Wiem, że potrafią doprowadzić do stanu czystości nawet miejsca, gdzie leżały zwłoki.
P
pepe
Firma MJM dezynfekowała mój dom po tym, jak pękła rura kanalizacyjna. Dzięki temu nie śmierdzi i jesteśmy bezpieczni.
K
kris1967
Miałem w domu inwazję mrówek, które jakoś przenikały do środka. Ciągnęły do jedzenia i były bardzo uciążliwe, ale na szczęście fachowcy z MJM sobie z nimi poradzili. Nie wiem, czego użyli, ale mrówki już nie wróciły!
N
Nnatin
Jestem pod wrażeniem skuteczności firmy MJM w zwalczaniu szkodników. W mojej piwnicy zalęgły się szczury i było ich coraz więcej, więc problem był poważny. Trutki, które sam kupiłem, niewiele dawały, dlatego zdecydowałem się poprosić o pomoc specjalistów. Przyjechali, użyli zarówno trutek, jak i pułapek i w krótkim czasie odszczurzyli dom. Dziękuję!

Słowa kluczowe

osy,