"Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz

Budowa i wyposażenie stacji paliw
pl. Nankiera 50-134 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)
NIP
9281362603
Telefon

Informacje

Budowa i wyposażenie stacji paliw to branża, w której "Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Wrocław w województwie dolnośląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 509 950... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firmę "Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz znajdziesz pod adresem 50-134 Wrocław pl. Nankiera. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Dys-Pal" Serwis Stacji Paliw Sławomir Waszkiewicz w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
Rozbudowa stacji paliw dzięki Dys-Pal przebiegła sprawnie. Zadbali o dopilnowanie każdego etapu realizacji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm.
J
Janusz
Można im powierzyć każde zadanie związane z obsługą stacji paliw. Dys-Pal to specjaliści w swojej dziedzinie.
B
Błażej
Obsługa instalacji elektrycznych na stacji paliw nie jest dla nich żadnym problemem. Polecam.
M
Marceli
Korzystam z usług tej firmy w zakresie czyszczenia zbiorników. Dodatkowo oferują działania związane z gospodarką odpadów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
K
Krzysiek
Zleciłem firmie Dys-Pal montaż armatury zbiorników podziemnych. Poradzili sobie z tym zadaniem na medal. Polecam.
J
Julian
Dys-Pal to specjaliści w dziedzinie stacji paliw. Korzystam z ich usług od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Pomogą w każdej nagłej awarii. Działają sprawnie i dokładnie. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.