Szkoła Podologii SEK Anna Słowik

Szkolenia profesjonalne
ul. Słubicka 29-33, 53-615 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
691 521 410
Adres korespondencyjny
ul. Słubicka 29-33, 53-615 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Nasza Szkoła Podologii Specjalistyczna Edukacja Kosmetologiczna zajmuje się kształceniem przyszłych kosmetologów, pomologów oraz fizjoterapeutów i pielęgniarki. Swoją działalność prowadzimy od 2012 roku. Prowadzimy Ośrodek Podologiczny w Kłodzku, w województwie dolnośląskim, ale także Policealną Szkołę Zawodową mającą swoją siedzibę we Wrocławiu. Właścicielką działalności oraz osobą decyzyjną jest Anna Raczkowska.
Produkty i usługi
Jesteśmy pierwszą w Polsce jednoroczną Szkołą Policealną kształcącą podologów. W ramach naszych zajęć prowadzimy 100 godzin teorii i praktyki. Zapewniamy każdemu z uczestników indywidualne stanowisko. W ramach prowadzonych przez nas zajęć dotykamy wielu zagadnień, są to między innymi podologia w teorii i praktyce, analiza biomechaniczna stóp, marketing w usługach podologicznych, masaż i refleksologia stóp, a także pedicure kosmetyczny i specjalistyczny oraz pobieranie materiału do badań i wiele innych.

Na zakończenie każdego szkolenia wystawiamy:

• świadectwo ukończenia szkoły policealnej,
• dyplom w języku polskim i angielskim,
• certyfikaty potwierdzające wykonane prace manualne.

Z kolei w naszym Ośrodku Medycznej Pielęgnacji Stóp przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program podzielony według stopnia zaawansowania wprowadzający w dziedzinę podologii początkujących oraz praktykujących już podologów. Swoim kursantom zapewniamy indywidualne dostosowany program nauczania, przeprowadzanie zajęć w profesjonalnie wyposażonych salach, a także modeli do wykonywania zabiegów praktycznych.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzymuje:

• świadectwo na druku MEN,
• certyfikat szkolenia z numerem klasyfikacji zawodowej,
• materiały dydaktyczne,
• pomoc w przygotowaniu swojego przyszłego miejsca pracy.

Do tej pory zaufało nam wiele osób, dlatego staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Państwa wymaganiom oferując pełen profesjonalizm, miłą atmosferę oraz rzetelne przekazywanie wiedzy i umiejętności.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
minima
W szkole byliśmy w fajnych, mniejszych grupach i można było dzięki temu wszystkiemu lepiej się przyjrzeć i nauczyć, bardzo fajnie prowadzone zajęcia, naprawdę warto tu przyjść :).
P
pantherka
Są placówką kształcenia ustawicznego i mają odpowiednie wpisy dzięki czemu nie było problemu z uzyskaniem dofinansowania na szkolenie. Dziękujemy za współpracę!
K
A
Kawska Ania
Szkoła z nowoczesnym i praktycznym podejściem do zajęć, które odbywałam w trybie zaocznym i w małej grupie dzięki czemu przyswoiłam znacznie więcej. Znają się na rzeczy.