P.H.U. Radpol Radosław Wolnicki

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Szczepińska 4 /36, 53-655 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma P.H.U. Radpol Radosław Wolnicki prowadzi działalność w branży Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 608 435... lub napisz wiadomość e-mail na adres radpol-wolnicki@o2.pl
Jeśli chcesz nawiązać z P.H.U. Radpol Radosław Wolnicki kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 53-655 Wrocław ul. Szczepińska 4 /36,.
Uważamy, że P.H.U. Radpol Radosław Wolnicki poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
N
Nick
Jak komuś zależy na wybiciu wszystkiego co żyje, to jest to jak najbardziej to jest to jak najbardziej odpowiednia osoba. Szczury, kuny, koty. Zabija wszystko jak popadnie.
A
Anna
Pan Radosław wie co robi, jak robi to dobrze i solidnie. Dziękuje za ratunek
K
Klient
Polecam P. Radosława.
K
Z
klijent zadowolony
firma na medal punktualna i bardzo dokładna i miła
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.