Zakład Pogrzebowy Styks sp. z o.o.

Doradzamy i organizujemy pogrzeb oraz stypę

Usługi pogrzebowe
ul. Włodkowica 35, 50-072 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Zakład Pogrzebowy Styks sp. z o.o.
ul. Włodkowica 35, 50-072 Wrocław Stare Miasto, dolnośląskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Całodobowo
601700280
Całodobowo
794700034
Zakład Pogrzebowy Styks sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Pogrzebowy Styks sp. z o.o. w Wrocław
STYKS to 29 lat tradycji i doświadczenia. Pomożemy Ci kompleksowo zaplanować i przeprowadzić ceremonię pogrzebową. Działamy na terenie Dolnego Śląska.
Produkty i usługi
Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się organizacją styp i opieką nad grobami. Nasza oferta zawiera mowy pogrzebowe oraz nekrologi w prasie. Ponadto, wykonujemy ostatni portret i rezerwujemy miejsca na cmentarzach. Oprócz tego, ubieramy zmarłych i wypełniamy formalności pogrzebowe w USC.

Zajmujemy się również:
• usługami kremacyjnymi
• oprawą muzyczną pogrzebów
• dostawą kwiatów

Oferta Zakładu Pogrzebowego Styks przewiduje całodobowy przewóz zmarłych z domu i ze szpitala. Wykonujemy przewozy krajowe i zagraniczne. Posiadamy profesjonalną chłodnię. Ponadto, obsługujemy ekshumacje. Oprócz tego, sprzedajemy trumny i urny. Posiadamy szeroki wybór różnego typu produktów w niskich cenach. Dysponujemy również tabliczkami metalowymi i plastikowymi.

Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego pogrzebu podchodzimy fachowo i indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno pogodzić się ze stratą bliskich. Dlatego zajmujemy się wszystkimi sprawami związanymi z organizacją pogrzebu, by żałobnicy nie musieli martwić się formalnościami. Ceny świadczonych przez nas usług są niskie. Mamy możliwość płatności kartą. Przy większych zamówieniach ceny są do negocjacji. Obsługujemy również w języku angielskim.

Możemy pochwalić się długą historią. Świadczymy usługi pogrzebowe od ponad dwudziestu lat. Taki staż sprawił, że wykonywana przez nas praca stoi na najwyższym poziomie. Przez lata prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako solidna i rzetelna firma. Zdobyliśmy szerokie grono klientów, którzy zaufali naszemu przedsiębiorstwu. Na terenie naszego zakładu pogrzebowego posiadamy ogólnodostępny parking i darmowe WiFi. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się niedaleko przystanku tramwajowego i autobusowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Pogrzebowego Styks.
Zasięg działania
Firma Zakład Pogrzebowy Styks sp. z o.o. z lokalizacji: Wrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, Wrocław, wrocławski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
W
Wioletta
Przywieźli ciało męża z zagranicy. Sama organizacja pogrzebu wzorowa. Jestem bardzo wdzięczna za tak kompleksową pomoc.
M
Magdalena
Wspaniale zorganizowany pogrzeb, zapadał w pamięć. Trudne chwile, ale przynajmniej trafiliśmy na firmę, która wszystko rzetelnie zorganizowała.
G
Grażyna
Trudno mi było myśleć o formalnościach po śmierci męża, ale Styx się wszystkim zajął. Dziękuję i polecam.
A
Arek
Profesjonaliści. Pogrzeb brata zorganizowali wzorowo, wszystko na najwyższym poziomie i z zachowaniem kultury osobistej. Serdecznie polecam.