Ubezpieczenia Anna Juszkiewicz

Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i firmowe

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Lubańska 24, 59-700 Osiecznica dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ubezpieczenia Anna Juszkiewicz

Informacje

Opis działalności
Pośrednictwo ubezpieczeniowe Anny Juszkiewicz to firma założona w 1998 roku. Multiagencja ubezpieczeniowa prowadzi pięć biur, w tym biuro w Osiecznicy, w województwie dolnośląskim. Sprzedaje w nim polisy dla firm i osób fizycznych.
Produkty i usługi
Przezorny zawsze ubezpieczony, dlatego warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez biuro pośrednictwa ubezpieczeniowego Anny Juszkiewicz. Firma współpracuje z ponad 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dlatego może zaoferować klientom największy wybór i atrakcyjne ceny. Agenci ubezpieczeniowi szanują czas klientów i formalności ograniczają do minimum. W ramach kompleksowej oferty porównują polisy różnych ubezpieczalni, wyjaśniają różnice i służą wsparciem w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, np. w celu realizacji polisy, jej przedłużenia lub zakończenia.

Firma współpracuje z PZU, AXA, Ergo Hestia, Proama i Generali, Aviva, Signal Iduna, Uniqa i wieloma innymi ubezpieczalniami i oferuje takie polisy jak:
-ubezpieczenia rodzinne,
-ubezpieczenia NNW,
-ubezpieczenia zdrowotne,
-ubezpieczenia majątkowe,
-ubezpieczenia rolnicze,
-ubezpieczenia turystyczne,
-ubezpieczenia komunikacyjne,
-ubezpieczenia grupowe,
-ubezpieczenia dla firm.

Ubezpieczenia majątkowe obejmują domy, mieszkania i inne nieruchomości i chronią przed skutkami pożarów, powodzi, włamań i innych zdarzeń losowych. Z kole ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na obowiązkowe OC i dodatkowe AC. OC muszą też kupować firmy.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej biura pośrednictwa ubezpieczeniowego Anny Juszkiewicz. Pytania można wysyłać mailowo albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń