Anna Juszkiewicz Ubezpieczenia

Najtańsze ubezpieczenia na rynku

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Chopina 14, 59-700 Bolesławiec dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Anna Juszkiewicz Ubezpieczenia

Informacje

Opis działalności
Ubezpieczenia to firma prowadzona przez Annę Juszkiewicz. Multiagencja ubezpieczeniowa znajduje się w Bolesławcu, w województwie dolnośląskim. Poza głównym biurem prowadzi też trzy inne punkty, w tym w Osiecznicy i Lwówku Śląskim. Działa od 1998 roku oferując najlepsze polisy ubezpieczeniowe.
Produkty i usługi
Agencja ubezpieczeniowa Anny Juszkiewicz specjalizuje się w pośrednictwie ubezpieczeniowym. Osoby fizyczne i podmioty gospodarcze mogą tutaj uzyskać wyczerpujące wyjaśnienia dotyczące umów, skorzystać z porównania ofert oraz zlecić skontaktowanie się agenta z ubezpieczalnią w celu wypłaty odszkodowania. Dla bezpieczeństwa i wygody klientów multiagencji polisy można podpisać zdalnie albo przyjść w tym celu do biura.

Oferta biura ubezpieczeniowego Anny Juszkiewicz obejmuje polisy takich ubezpieczalni jak Allianz, Aviva, Compensa, Ergo Hestia, Hdi Asekuracja, Inter Risk oraz Signal Iduna i Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe PTU.

Klienci mogą zawierać takie umowy jak ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC i Assistance, a także:
-ubezpieczenia majątkowe domów,
-ubezpieczenia majątkowe mieszkań,
-ubezpieczenia na życie,
-ubezpieczenia medyczne,
-ubezpieczenia rolnicze,
-ubezpieczenia szkolne,
-ubezpieczenia dla firm.

W tym ostatnim przypadku dostępne są ubezpieczenia grupowe dla pracowników oraz ubezpieczenia OC. Mogą to być ubezpieczenia komunikacyjne, a także polisy zabezpieczające przedsiębiorstwo przed roszczeniami, np. związanymi z transportem, pracami budowlanymi albo księgowością.

Więcej informacji o agencji ubezpieczeniowej Anny Juszkiewicz znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
B
Bogusss
Najlepsi agencji ubezpieczeniowi. Można im zaufać!
V
Vowaza
Współpracują z wieloma ubezpieczalniami, więc mogą zaoferować atrakcyjne cenowo polisy. To dlatego wybrałem to miejsce.
F
Flomi96
Najlepsze miejsce na zakup OC. Mają atrakcyjne ceny polis.
K
kris1967
Podoba mi się, że tej multiagencji ubezpieczeniowej można zawierać umowy zdalnie albo na miejscu. Każdy znajdzie odpowiednią formę dla siebie. Ja zdecydowałem się na zdalne kupienie polisy i nie żałuję. Wszystko przebiegło tak, jak powinno.
T
thefender
Od dawna stosuję się do maksymy przezorny zawsze ubezpieczony. Jestem klientem multiagencji ubezpieczeniowej w Bolesławcu, dzięki czemu mój dom, samochód i firma są dobrze chronione przed szkodami. Agent z tej firmy udzielił mi w każdym przypadku wyczerpujących informacji, zanim podpisałem umowę.

Słowa kluczowe

nnw,
oc,
ac,