FHU Okrol Andrzej Watrach

Sprzedaż i montaż okien, drzwi oraz bram garażowych

Okna
ul. Chrobrego 3 a, 59-700 Bolesławiec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
535 134 797
FHU Okrol Andrzej Watrach

Informacje

Opis działalności
Okrol jest firmą, w której zajmujemy się sprzedażą i montażem okien, drzwi oraz bram garażowych. Właścicielem firmy jest Andrzej Watrach. Funkcjonujemy na rynku już od 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bolesławcu w województwie dolnośląskim.
Produkty i usługi
Naszą ofertę kierujemy dla osób, którym zależy na idealnym doborze okien do domu, biura lub lokalu użytkowego. Na prośbę Klientów dokonujemy bezpłatnego pomiaru i doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniego produktu. Nasze okna pochodzą od kilku producentów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać właściwy dla siebie kolor lub wzór produktów.

Zespół fachowców z chęcią zamontuje dla Państwa zakupione okna, drzwi lub bramy garażowe. Doświadczenie zyskane przez kilka lat pozwala nam w krótkim czasie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Oprócz sprzedaży okien zajmujemy się także dystrybucją systemów osłonowych.

Wśród produktów, które mogą Państwo u nas zakupić, znajdują się między innymi:

- drzwi wewnątrzklatkowe,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- okna PCV,
- plisy,
- rolety antywłamaniowe,
- żaluzje.

Więcej informacji o proponowanych przez nas produktach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Bolesławcu. Ogromny wybór drzwi, okien i bram garażowych z pewnością przykuje Państwa oko.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń