Jacek Zembaty Biuro rachunkowe

Kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Biura rachunkowe
ul. Piaskowa 13, 59-700 Bolesławiec dolnośląskie
(6 opinii) napisz opinię
Jacek Zembaty Biuro rachunkowe

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe, którego właścicielem jest Jacek Zembaty znajduje się w Bolesławcu, w województwie dolnośląskim. Należy do niego również biuro księgowe znajdujące się w lubuskim Żaganiu. Początki działalności sięgają wczesnych lat 90. XX wieku. Usługi rachunkowe świadczone są na rzecz podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.
Produkty i usługi
Działalność gospodarcza wiąże się z licznymi obowiązkami, a do najważniejszych z nich należą te dotyczące księgowości. W natłoku codziennych spraw łatwo o pomyłki, które mogą sporo kosztować, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest scedowanie rachunkowości na zewnętrzny podmiot, czyli biuro rachunkowe, którego właścicielem jest Jacek Zembaty, biegły rewident. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów i dostosowanie usług do oczekiwań klienta. Oferta przygotowana przez biuro obejmuje przede wszystkim prowadzenie ksiąg handlowych i prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Księgowi zajmują się też sporządzaniem dokumentów księgowych, ewidencjonowaniem majątku trwałego i wyposażenia oraz ewidencjonowaniem ryczałtu. Usługi księgowe, jakich podejmuje się biuro to również uzupełnianie zaległości, sporządzanie sprawozdań dla GUS-u i NBP, a także rozliczanie podatków na rzecz US i składek dla ZUS-u. Naliczane i rozliczane są takie podatki jak:
-PIT,
-CIT,
-VAT,
-cło,
-akcyza,
-podatek gruntowy,
-podatek leśny,
-podatek rolny,
-podatek od środków transportowych,
-podatek od spadków i darowizn.

Biuro rachunkowe Jacka Zembatego zajmuje się też usługami kadrowo-płacowymi. Obsługuje umowy o pracę i umowy zlecenie oraz prowadzi dokumentację kadrową każdego pracownika. Księgowi sporządzają też listy płac.

Więcej informacji dotyczących biura rachunkowego Jacka Zembategoznajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące oferty najlepiej kierować na adres e-mailowy albo pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
O
Obserwator
Fachowcy. Są na bieżąco ze zmianami w prawie, więc nic nie jest w stanie ich zaskoczyć.
M
Mateusz
Moim zdaniem najlepsi księgowi w okolicy. Od roku prowadzą rachunki mojej firmy i dzięki temu śpię spokojnie.
S
Slavvekk
Kompleksowa obsługa księgowa. Polecam to biuro!
P
P
Pole puste
Nie jestem robotem
N
Nick
Super
A
Arkadiusz
Od wielu lat prowadzę firmę i przez cały ten czas współpracuję tylko z tym biurem rachunkowym. Niedawno minęło 20 lat i mogę stwierdzić z perspektywy czasu, że nie zamieniłbym tego biura na żadne inne. Po pierwsze zawsze dotrzymują terminów, pod drugie ceny za usługi księgowe i kadrowo-płacowe mają atrakcyjne, a po trzecie znają się na wszystkich przepisach, więc służą fachowymi poradami.

Słowa kluczowe

zus,
cło,