Kancelaria Prawna Radca Prawny Katarzyna Czerwionka Mrozik

Doradztwo prawne z różnych dziedzin prawa.

Doradztwo prawne
pl. Pokoju 8/6, 59-700 Bolesławiec dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Prawna Radca Prawny Katarzyna Czerwionka Mrozik

Informacje

Opis działalności
Katarzyna Czerwionka-Mrozik jest właścicielką kancelarii prawnej radców prawnych, a nasza siedziba znajduje się w Bolesławcu, na terenie województwa dolnośląskiego. Głównie staramy się pomóc naszym Klientom w zakresie różnych dziedzin prawa.
Produkty i usługi
W naszej kancelarii świadczymy kompleksową obsługę prawną na rzecz zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala nam na dokładne wyjaśnienie wszelkich niezrozumiałych kwestii i odpowiednią pomoc danemu podmiotowi.

Dziedziny prawa, w których świadczymy doradztwo, to:
- prawo cywilne,
- prawo karne,
- prawo pracy oraz umów,
- prawo handlowe i gospodarcze,
- prawo rodzinne,
- prawo spadkowe.

Podejmujemy się także spraw w zakresie podziału majątku czy ubezpieczeń społecznych. Podejmujemy się także sporządzania opinii prawnych, a także piszemy pozwy rozwodowe. Można na nas liczyć również w zakresie windykacji należności. Doradzamy w zakresie wszystkich wyżej wymienionych dziedzin prawa i zapewniamy zastępstwo procesowe.

Wszyscy zatrudnieni w kancelarii prawnicy są wykwalifikowanymi specjalistami. Nieustannie zgłębiają oni wszelkie istniejące przepisy, by w jak największym stopniu zwiększyć swoją skuteczność. Wszystkie niezrozumiałe kwestie staramy się wytłumaczyć w jak najprostszy sposób.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z kancelarią w Bolesławcu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń