Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Anna Juszkiewicz

Najlepsze ubezpieczania w atrakcyjnych cenach

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Starzyńskiego 25a, 59-700 Bolesławiec dolnośląskie
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Anna Juszkiewicz

Informacje

Opis działalności
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe to firma prowadzona przez Annę Juszkiewicz. Siedziba znajduje się w Bolesławcu, w województwie dolnośląskim i tutaj mieszczą się też dwie filie firmy. Klienci zainteresowani ubezpieczaniami mogą też odwiedzić oddział we Lwówku Śląskim i oddział w Osiecznicy.
Produkty i usługi
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Anny Juszkiewicz to firma z ponad 20 letnim ubezpieczeniem. Oferuje osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym zawieranie korzystnych umów ubezpieczeniowych. Przezorny zawsze ubezpieczony, a w ofercie biura znajdują się propozycje takich ubezpieczalni jak:
-Allianz
-Aviva
-Compensa
-Ergo Hestia
-Generali
-HDI Asekuracja
-Inter Polsa
-Inter Risk
-Macif
-Polisa Życie

Ponadto klienci mogą zawrzeć umowy z Polskim Towarzystwem Ubezpieczeniowym, Polskim Związkiem Motorowym i Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń. Inne ubezpieczalnie współpracujące z biurem to Signal Iduna, Uniqa, Axa, Benefia, Concordia oraz Proama.

Oferta biura pośrednictwa ubezpieczeniowego obejmuje m. in. polisy majątkowe. Są to ubezpieczenia domów, mieszkań, gospodarstw rolnych i budynków firmowych od ognia, powodzi i kradzieży. Można też zakupić ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co jest koniecznością w przypadku przewoźników i wielu innych przedsiębiorców.

Do pozostałych ubezpieczeń w których zawarciu pośredniczy firma można zaliczyć te komunikacyjne - OC i AC oraz zdrowotne, zabezpieczające koszty leczenia.

W ofercie znajdują się również:
-ubezpieczenia medyczne
-ubezpieczenia grupowe
-ubezpieczenia rodzinne
-ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i gwarantuje minimum formalności.W przypadku przedłużania umów możliwe jest to telefonicznie.

Biuro zapewnia też kontakt z ubezpieczalniami przy zgłaszaniu szkody, wypowiedzeniu umowy i uzyskaniu zaświadczenia związanego z polisą.

Wymienione informacje o firmie Anny Juszkiewicz i jej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie ubezpieczeń można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Magda
Polecam świetna i miła obsługa pełen profesjonalizm

Słowa kluczowe

oc,
ac,
axa,
ptu,
pzu,
pzm,
nnw,