Unidrew Bartłomiej Chochorowski

Wysokiej jakości drewno niezbędne podczas budowy

Tartaki
ul. Osiedle II 32, 59-721 Iwiny dolnośląskie
(5 opinii) napisz opinię
Unidrew Bartłomiej Chochorowski

Informacje

Opis działalności
Unidrew to zakład tartaczny, który prowadzimy od 1990 roku w Iwinach na terenie województwa dolnośląskiego. Jego właścicielem jest Bartłomiej Chochorowski. Zajmujemy się sprzedażą oraz produkcją drewna budowlanego. W naszym tartaku znajdziecie Państwo wszystkie artykuły, niezbędne podczas realizacji inwestycji budowlanej.
Produkty i usługi
Zajmujemy się obróbką drewna, tak, aby jego wymiary oraz struktura były dopasowane do potrzeb Klienta. Wyroby z drewna, które Państwu oferujemy, podlegają między innymi procesowi przetarcia. Za pomocą specjalnego traka zajmujemy się obróbką tak zwanych okrąglaków. Drewno przecierane może mieć dowolne wymiary. Możemy również wysuszyć powstałe z niego wyroby.

Tartak Unidrew, który prowadzimy, realizuje usługi takie jak:
- suszenie tarcicy komorowo,
- struganie drewna,
- transport.

Suszenie drewna jest bardzo ważnym procesem jego obróbki, ponieważ od tego, czy wykonamy to prawidłowo, będzie zależała jakość materiału. Drewno wykorzystuje się najczęściej do prac budowlanych, więc powinno odznaczać się dużą wytrzymałością. W naszym tartaku znajdują się bardzo wydajne suszarki komorowe. To my decydujemy o temperaturze i wilgotności powietrza, jaka znajduje się w komorze. Dzięki temu mamy pewność, że zostaną wyeliminowane wszelakie grzyby, czy inne szkodniki. Za pomocą nowoczesnych suszarni możemy precyzyjnie ustawić wszystkie parametry suszenia, dzięki czemu proces ten jest skuteczny, a powstałe wyroby z drewna, cechuje wysoka jakość.

W ten sposób uzyskujemy najróżniejsze produkty. W naszej ofercie sprzedażowej znajduje się drewno budowlane, więźby dachowe, podbitki, czy krokwie. Sprzedajemy również tarcicę budowlaną mokrą i suchą oraz tarcicę iglastą i liściastą.

Zajmujemy się też transportem materiałów na miejsce wyznaczone przez Klienta. Zapraszamy do kontaktu z prowadzonym przez nas tartakiem - Unidrew z Iwin.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, Wrocław

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Mirek
Bardzo dobra tarcica, której używam w moim zakładzie stolarskim. Robię z niej solidne wyroby.
P
Patryk
Wiem, że suszą drewno komorowo, więc materiał jest solidny i nie w nim wilgoci.
M
Mateusz
Polecam ich łaty oraz krokwie. To wytrzymałe drewno, wolne od pleśni i szkodników.
Ł
Łukasz
Mają tutaj świetne drewno budowlane, które idealnie nadaje się podczas budowy domu. Wysoka jakość potwierdzona odpowiednimi dokumentami. Cena przystępna, polecam.
M
Marek
Właśnie od nich kupiłem więźbę budowlaną. Zamówiłem ją miesiąc temu. Tartak na czas wykonał konstrukcję według podanych przeze mnie parametrów. Konstrukcja jest bardzo solidna i wytrzymała.