Katex Łukasz Lichorad

NAJLEPSZY PRZYJACIEL TWOJEGO SAMOCHODU

Recykling
ul. Świerkowa 8, 59-700 Kruszyn dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 491 439
Adres korespondencyjny
ul. Świerkowa 8, 59-700 Kruszyn dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Skup katalizatorów. Zapraszamy do współpracy!
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu recyklingu. Nasza oferta zawiera utylizację katalizatorów samochodowych. Przykładamy dużą wagę do ochrony środowiska. Jesteśmy firmą, której zależy na dobru naszej planety. Przyjmujemy zużyte, niebezpieczne dla przyrody katalizatory i wykonujemy utylizację. Odzyskujemy surowce wtórne, które można wykorzystać przy produkcji nowych katalizatorów. Przestrzegamy międzynarodowe przepisy prawa o odpadach. Ceny odpowiadają aktualnym wartością metali szlachetnych na rynku. Obsługujemy dostawców indywidualnych i hurtowych.

Skupujemy:
• katalizatory ceramiczne
• katalizatory metalowe
• monolit ceramiczny
• ceramikę z katalizatorów

Przedsiębiorstwo Katex może pochwalić się dużym doświadczeniem. Działamy na rynku już od czternastu lat. Taki staż sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Przez tyle lat prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako solidna i rzetelna firma. Przekonaliśmy do siebie szerokie grono zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu przedsiębiorstwu.

Jesteśmy ekspertami w przetwórstwie surowców wtórnych. Pracujemy codziennie w naszej siedzibie, w Bolesławcu oraz prowadzimy dwa stanowiska na giełdach samochodowych w Gliwicach i Krakowie. Dysponujemy nowoczesnym zakładem z profesjonalnym parkiem maszynowym do przerobu surowców wtórnych. Posiadamy wymagane uprawnienia i pozwolenia. Nasi klienci mogą korzystać z bezpłatnego parkingu, który znajduje się przed budynkiem. W przedsiębiorstwie istnieje możliwość zapłaty kartą.

Charakteryzujemy się świetnym podejściem do klienta. Wszystko cierpliwie tłumaczymy i odpowiadamy na każde pytania. Posiadamy ogromną wiedzę na temat recyklingu i chętnie korzystamy z niej podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Katex.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Z
:
Jestem zadowolona :) polecam !
2017-11-18 06:10:38
Jestem zadowolona. Polecam.
P
Paweł
2017-06-06 14:39:19
Tą firmę szczególnie Polecam.
K
Kaśka
2015-08-19 12:59:13
Polecam.:)
A
A.S
2015-06-17 12:19:38
Zgadzam się Firma godna Polecenia.
P
Podpis...
2014-09-09 08:27:54
Polecam! Uczciwa i rzetelna firma.