Car-Pland s.c.

Szeroki wybór plandek

Plandeki
ul. Główna 2h, 59-700 Kruszyn dolnośląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(75) 734 13 24
Adres korespondencyjny
ul. Główna 2h, 59-700 Kruszyn dolnośląskie

Informacje

Opis działalności
Car-Pland to firma zlokalizowana w Kruszynie, w województwie dolnośląskim. Zajmujemy się produkcją wyrobów z materiałów plandekowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są wyroby z materiałów plandekowych. Zajmujemy się ich produkcją. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór wyrobów. Mamy ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży i nieustannie podnosimy jakość wykonywanych usług i poszerzamy swój asortyment.

Nasza oferta obejmuje wyroby, takie jak:

- zadaszenia scen,
- estrady przejezdne mobilne,
- estrady tradycyjne,
- estrady łukowe,
- powłoki pawilonów handlowych.

Prowadzimy również serwis przyczep, lawet i plandek. Naprawiamy dachy przesuwane firm SESAM, EDSCHA, TSE oraz BOZAMET. Naprawiamy także plandeki naczep WIELTON, SCHMITZ, KRONE, KÖGEL i MEGA oraz hale namiotowe i zadaszenia estradowe.

Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię przyczep towarowych i lawet samochodowych oraz rusztowań. Nasze rusztowania są profesjonalne i bezpieczne. Dysponujemy rusztowaniem elewacyjnym firmy Baumann Mostostal. Wraz z wypożyczeniem oferujemy instrukcję montażu. Dbamy o dobry stan techniczny naszych produktów. Po każdym wypożyczeniu sprawdzamy ich funkcjonowanie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Car-Pland oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Kruszynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubański, bolesławiecki, Legnica, złotoryjski, polkowicki, zgorzeleckim, nowosolski, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń