Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób PRZEWOZYIZA.EU

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Rubinowa 4, 59-700 Kruszyn dolnośląskie
(2 opinie) napisz opinię
Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób PRZEWOZYIZA.EU

Informacje

Opis działalności
IZA to firma świadcząca krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Siedziba firmy znajduje się w Kruszynie, w powiecie bolesławieckim, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielką firmy jest Izabela Panikowska. Działalność prowadzimy od niemal dziecięciu lat, a dokładnie od 2010 roku. Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie przewozów osobowych indywidualnych, grupowych, oraz towarowych w kraju i zagranica. Przewozimy pasażerów głównie do Niemiec i Holandii.
Produkty i usługi
Świadczymy takie usługi jak:

• przewozy turystyczne,
• przewóz osób do pracy,
• przewozy paczek,
• przewozy przesyłek,
• transport osób na lotniska.

Podjeżdżamy po naszych pasażerów w dowolne, wybrane przez nich miejsce na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Posiadamy rozbudowaną flotę nowoczesnych pojazdów wyposażonych w klimatyzację, systemy nawigacji oraz audio. Pojazdy posiadają wymagane ubezpieczenia, są utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym.

Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy świetnie radzą sobie na drodze, nawet w najtrudniejszych warunkach. Klientom zapewniamy sprawny, bezpieczny i komfortowy przejazd oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy IZA z Kruszyna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
Olga
Nie ma lepszej firmy z budami na tym regionie. Ludzie symaptyczni. Ceny przejazdów są ok. Polecam
R
Rafał
Polecam te busy. Jeżdzę z nimi od dawna. Są zawsze na czas. Obsługa nadzwyczajnie miła. Z nimi jest bezpiecznie i co ważne nie ma konkurencji z taką ceną. Ogólnie super.